Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

ABADO necituj posledni prispevky proboha :D

nebo dostanes 66 procent :)

jinak e zrovna laurinku vemou lamy jedny :) ale vsimnete si facelift svetel vzadu a karasnych tuzing line poklic

To bylo omylem... uz mi psal i davon..ja víím... sory... ale i šlechta muže zhřešit :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KOla bych dal jiný, a t=onování skle pořešil lehce jinak, ale jinak by se mi líbilo :p

Na to jak moc se mi AUDIny líbí a jak miluju obrovské káry se mi Q7 nelíbí a já nevím proč :help:

VW Touareg, Porsche Cayenne (Turbo S ještě k tomu) a Nissany a Toyoty a všechny ty amerikanizace jako Lexus RX400h či Infiniti EX35 se mi líbí, jen Q7 nikoli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to jak moc se mi AUDIny líbí a jak miluju obrovské káry se mi Q7 nelíbí a já nevím proč :help:

VW Touareg, Porsche Cayenne (Turbo S ještě k tomu) a Nissany a Toyoty a všechny ty amerikanizace jako Lexus RX400h či Infiniti EX35 se mi líbí, jen Q7 nikoli

Já kdybych si vybíral AUDInu, tak asi taky jinou, ale zas na ježdění pro manželku dobrý :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, taxem sel spatnym smerem po casovy ose :) Ale jak dopadla ta '86, to je smutny :( Moskal, Joklik, Fencl a zluta prdel, ten plakat mam schovanej mezi nejcenejsima papirama, jen to ted neni kam povesit. .... ted koukam jeste jednou na to foto, to ma novou znacku, ona je po renovaci?? :clap:

Legendární vůz číslo "627" byl v provozu do roku 1987.

Víc se dovíš tady: http://www.liaz.cz/l_100_55_d_dakar_1985.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...