Přejít na obsah

Kódování AFS modulu


pieter1

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

máme O III a na jednom světle jsme vyměnili poškozený modul pro natáčení do zatáček. Má orig.číslo 1T0 941 329 B. Po nainstalování nového modulu, je v závadách kod C1082, že modul není nakódován. 

Když jsem chtěl ve VCDS pod modulem 55 nakódovat "leimo rechts", tak vždy při pokusu kódování vyskočí chyba: "Chyba 31 mimo rozsah ".

Někde jsem četl, že VCDS toto nakódovat neumí. Je to pravda? Případně věděl by někdo jak to nakódovat? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Vaša napsal:

mělo by stačit potvrdit stávající v 55

to jsem zkoušel...ale bez výsledku. Nevím jestli to má nebo nemá vliv, ale ta řídící jednotka pravého světla na natáčení světel není originál, ale replika od MM. Ale to snad by nemělo mít vliv...nepředpokládám, že by někdo vyráběl něco, co by pak nefungovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
V 2. 2. 2021 na 21:51, koudy71 napsal:

Ahojte potřeboval bych poradit, kde se nachází řídící jednotka AFS. Potřeboval bych změřit dráty od čidla náklonu. Přední čidlo mi ukazuje pořád 0,01. Čidlo je nové a zavadu to nepíše.

Dik

Ahoj, prosím má někdo taky zkušenost s tím, že by vám na OIII ukazovalo přední čidlo 0,01 a učební hodnota Not Avalible? Přední čidlo tam je, ale ukazuje tyto věci. Jsem si víceméně jistý, že tam nikdo nehrabal. Začal jsem po tom pátrat, protože regulace sklonu fungovala dost bídně. Zjistil jsem, že v kódování jednotly světel lze přes VCDS toto čidlo zapnout a pak reguluje i podle předku. Ale vidím, že asi nejsem sám, kdo to tak má a přemýšlím nad významem toho vypnutí, třeba to tak je z nějakého důvodu schválně. 
Díky

 

IMG_6051.jpeg

Editováno: , autor: Harros01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...