Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ahoj, tu som riešil niečo podobné, klepalo mi to síce trošku inak, ale len pri volnobežných otáčkach cca 750ot/min akonáhle to stúplo trebárs pri zapnutej klíme na 1000ot/min klepanie zmizlo. No ale posledných cca 14dní ten klepot nepozorujem už vôbec...

https://forum.skodahome.cz/topic/122386-%C5%99et%C4%9Bz-v-rozvodech-12-tsi/?do=findComment&comment=2508461

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me klepal hodne rozvodak, bylo to slyset hlavne pri startu , ale pak se napnul a dobry, jednou ale nez to zmizelo jsem ujel asi 10km, i sem volal do servisu, prej to je dobry. Ale twnhle zvuk je tak rychlej, ze bych rekl, ze to souvisí s pistama. Ale jsem laik! 

Retez a remen bych zkusil. HODNE STESTI :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No už som mal menené rozvody nič potom hydrošteli nič a napokon mi menili komplet olejové čerpadlo nič. Včera sa mi rozpadol alternátor- Dnes som bol pre auto vraj taký rozpadnutý a zničeny alternator pri 80tis. ešte nevideli aj si ho odfotil mechanik vraj také alternátory menia pri 250 tis.km.tak ja už potom neviem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...