Přejít na obsah

Slo by to??


abado

Doporučené příspěvky

neni to nic extra..jen sem to tak narychlo nacmaral.. nechtelo se mi stim hraat... jen takovy zaklad..+ byli by aj sedacky v barve a volant jiny a taky v barve... libilo by se to??

Já bych si připadal jako v komediantském voze. Ale je to můj názor. Jinému se to může líbit. Asi jsem na tohle "konzerva" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čeče, jestli se nudíš... tak to předělej na facelift... bude to vypadad určitě lépe. Můj názor je, že se starou variantou palubky toho moc nenaděláš. Možná by nebylo zlý udělat vršek černej... a spodek červenej, včetně koberce, ale koberečky klasika černý.

cerny vrch maam.. a premyslim ze potahnu jen spodek.... aa na facelift..to nee..zas taky profik nejsu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, ale kentus  ;)

Videls Autosport & tuning časak??a tu hoddu civic ???to je kentus?? <_<

Jojo, kentus ;)

Asi takhle, jestli máš auto jenom na repre, tak to asi no... možná by to mohlo vypadat zajímavě. Ale spíš to budou vyhozený peníze - budeš potom chodit okolo a stále dokola si omlouvat a vysvětlovat, že se ti to sice nelíbí, ale že je to vlastně zajímavý a hezký. Jsem pro to, aby jsi zauvažoval nad nějakou jinou barevnou kombinací... já osobně bych volil spíš decentnější ladění interiéru - toť můj názor. Potah látkou asi ne-e, flockování si myslím je lepší volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neni to nic extra..jen sem to tak narychlo nacmaral.. nechtelo se mi stim hraat... jen takovy zaklad..+ byli by aj sedacky v barve a volant jiny a taky v barve... libilo by se to??

voe, nekopiruj (nemyslim tak doslova). muj interier Neni to kompletni, ale to uz jsem psal vedle.

Ja to budu mit cernobile :)

Jinak nazor na tu cervenou? Do bileho auta davat cervenou, nevim nevim.

Editováno: , autor: gismo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neni to nic extra..jen sem to tak narychlo nacmaral.. nechtelo se mi stim hraat... jen takovy zaklad..+ byli by aj sedacky v barve a volant jiny a taky v barve... libilo by se to??

voe, nekopiruj (nemyslim tak doslova). muj interier Neni to kompletni, ale to uz jsem psal vedle.

Ja to budu mit cernobile :)

Jinak nazor na tu cervenou? Do bileho auta davat cervenou, nevim nevim.

ja bych nekopiroval.. mel bych to jinee.. :unsure: ale tak asi premyslam o te cerno bile...ale sak uvidiim jeste.. az napadne sneh.. tak stim zajedu do garaze a pohraju se a uvidiim co vyjede ven zz garaze :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě mě tak napadlo, když máš bílý afto... tak by nebylo špatný stylizovat vnitřek jako černo-bílej... to by pěkně sedělo. Sám to mám v plánu v budoucnu zrealizovat :) RS sedačky a tak ;-)

jj RS interier je peknej, nemusis nic calounit a rovnou kupujes hotove dily...a myslim, ze to nevypada tak hrozne... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě mě tak napadlo, když máš bílý afto... tak by nebylo špatný stylizovat vnitřek jako černo-bílej... to by pěkně sedělo. Sám to mám v plánu v budoucnu zrealizovat :) RS sedačky a tak ;-)

jj RS interier je peknej, nemusis nic calounit a rovnou kupujes hotove dily...a myslim, ze to nevypada tak hrozne... -_-

No mě by zajímalo, jak je to s údržbou... přecijen ty bílé středy sedadel... a o bílém koberci ani nemluvě :( ale jinak je pěknej, mooooc pěknej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě mě tak napadlo, když máš bílý afto... tak by nebylo špatný stylizovat vnitřek jako černo-bílej... to by pěkně sedělo. Sám to mám v plánu v budoucnu zrealizovat :) RS sedačky a tak ;-)

jj RS interier je peknej, nemusis nic calounit a rovnou kupujes hotove dily...a myslim, ze to nevypada tak hrozne... -_-

No mě by zajímalo, jak je to s údržbou... přecijen ty bílé středy sedadel... a o bílém koberci ani nemluvě :( ale jinak je pěknej, mooooc pěknej...

jak je to s udrzbou?? noo tak dycky se musis pred autem prezut:) a mas klid.. proste nesmis tak chodit jak prase ;( asi tak nejka bych rekl:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...