Přejít na obsah

Krytka


xavian

Doporučené příspěvky

já to nedávno ze stejného důvodu vyměnil. Zima je na krku a to ti zaručuju, jak se tam dostane sníh, voda, atd.. bude to zamrzat. Ale je to dost drahá sranda, vyměněj ti jen tu vložku, nemusíš mít ani čísla ke klíčům, napočkání ti tu vložku sestavěj podle klíče. cca hodinka v servisu. Ale nejdříve si zjisti, kolik si řeknou za vložku, za sestavení, atd.. ať tě neokradou jako mě... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to nedávno ze stejného důvodu vyměnil. Zima je na krku a to ti zaručuju, jak se tam dostane sníh, voda, atd.. bude to zamrzat. Ale je to dost drahá sranda, vyměněj ti jen tu vložku, nemusíš mít ani čísla ke klíčům, napočkání ti tu vložku sestavěj podle klíče. cca hodinka v servisu. Ale nejdříve si zjisti, kolik si řeknou za vložku, za sestavení, atd.. ať tě neokradou jako mě... ;)

Díky, mužeš napsat kolik jsi zaplatil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cauky,

vložka u nas na Jarove stoji postavit primo na klic 580,-kč + 100,- práce...

si snad umite vymenit vlozku sami ne? je tam jeden sroubek...

Jaký je postup, musím koupit vložku a pak jí nechat přestavit na origo klíč za /580/. V origo servisu Škoda /podle kodů/dodací lhůta min 14 dní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...