Přejít na obsah

Převodovka DSG Octavia II 2.0 TSI RS


Nereusek

Doporučené příspěvky

Zdravím, mám takový problém měnil jsem olej v automatické převodovce ( Škoda Octavia 2 RS 147kw r.v 2011 2.0tsi ) převodovka dřív zlobila, když jsem zařadil R - vyskočila my servisní chyba a ikonka klíče, který značil servis, auto jsem musel vždy chcípnout a znovu nastartovat, abych mohl vycouvat a nebo polohu P - pří téhle poloze auto sebou vždy 2x-3x škublo, než se stupeň zařadil, po výměně oleje v převodovce tyhle problémy zmizeli, řadící pákou jsem vždycky zvolil P a bez problému si to naskočilo na první dobrou, šlo to hladce a teď po měsíci znova opět stejný problém, zpátečce se jednou z pár zařazení rychlosti R nechce a musím auto chcípnout a opět nastartovat, to stejný při poloze P, s tím že poloha P nejde zařadit ani plynule a musím to tam spíš ''rvát'' trošku  silou, oproti běžným ostatním převodovým stupňům ( N,D,S ) nevíte čím to může být způsobeno ? Jestli neodbornou výměnou oleje v převodovce, nebo něco vychozenýho ? Díky předem za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Převodovka DSG Octavia II 2.0 TSI RS

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...