Přejít na obsah

LPG MAGIC I přepíná na benzin


libor11

Doporučené příspěvky

Zdravím, neměl někdo problém s krátkodobým přepnutím LPG na benzin? Dia píše nízký tlak LPG, ale ten je OK na volnoběh i při prudkém přidání. Navíc se to stává nahodile( dříve 1x tydně, pak ob den, nyní i vícekrát denně). Nemusím ani přidávat plyn. Někdy se po chvíli přepne sám zpět, někdy musím tak na cca 1 minutu vypnout motor a pak OK

Filtry jsem vyměnil, nádrž , vstřiky i reduktor jsou nové( vše asi 2 roky, ale sporadicky to dělalo hned od začátku( a se starými komponenty také+ spousty dalších věcí). Už mě z tady toho systému trefí šlak...

Podezdření mám na čidlo tlaku, multifunkční ventil, cívka, ŘJ.- prostě všechno ostatní, neměněné... Něco asi mžikově komplet uzavře přívod plynu, nebo zafixluje čidlo a pak OK. Takové závady se blbě hledají, tak jestli jste někdo neměl něco podobného. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz ještě pokračuje, zjistil jsem, že vložku filtru kapané fáze mi namontovali tak, že příchozí plyn jde zespoda do prostředku filtru a ten přefiltrovaný horem do reduktoru jde v vnějšku. Co jsem viděl filtry, je to spíše obráceně, třeba olejový bere špinavý zvenku a přefiltrovaný pokračuje do motoru z prostředka .Přikládám foto mého jak byl namontovaný a obrázek z netu jak to bývá s průchodem filtrovaného media  Muj filtr přidávám také, má velkou díru a malou, ta je jen na šroub. Nevíte někdo, pro jistotu, jaká je správná pozice tohoto filtru? Třeba to má LPG obráceně, závit u plynové bomby je taky levý (-:

Dík za názory

0096_0.jpg

20211020_224552.jpg

20211020_143412 (1).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...