Přejít na obsah

(O)miss zadní lampy


VendaRS

Doporučené příspěvky

Tady davam moje. Auto je rv 97, svetla jsou po faceliftu a nemuzu si stezovat. Ale nej bych chtel lampy z novy octavky, kde sviti celej ten oblouk, vypada to mnohem lepe. Ale asi to skonci na nejakejch s chromovym podkladem (design auta musi ladit) :)

Kua, skoda, ze uz tam nemam to logo (toho co to slohnul, bych zmlatil az do krve) - zel tam bude original

post-24-1164749410.jpg

Editováno: , autor: gismo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Midas_Tkoz
Tady davam moje. Auto je rv 97, svetla jsou po faceliftu a nemuzu si stezovat. Ale nej bych chtel lampy z novy octavky, kde sviti celej ten oblouk, vypada to mnohem lepe. Ale asi to skonci na nejakejch s chromovym podkladem (design auta musi ladit) :)

Kua, skoda, ze uz tam nemam to logo (toho co to slohnul, bych zmlatil az do krve) - zel tam bude original

mám doma dva ty znaky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady davam moje. Auto je rv 97, svetla jsou po faceliftu a nemuzu si stezovat. Ale nej bych chtel lampy z novy octavky, kde sviti celej ten oblouk, vypada to mnohem lepe. Ale asi to skonci na nejakejch s chromovym podkladem (design auta musi ladit) :)

Kua, skoda, ze uz tam nemam to logo (toho co to slohnul, bych zmlatil az do krve) - zel tam bude original

mám doma dva ty znaky ;)

original, nebo ty z milotecu (stribrna vlajecka). Ja budu mit gratis primo original sice z O2, ale tma je detail jen v tech nozickach

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

teď jsem je dodělat jsou tam 3 vrstvy zatmavovací barvy na světla, vypadaj skvěle ještě jsou pak zalakovany, dejme temu nemusíš kupovat new světla, stačí ti jenom cca 300,- :palec2: :palec2: :palec2: :palec2: ještě jsou uprostřed nalepeny krepovky.

nic proti ale to vypada divne . radeji nechat original

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...