Přejít na obsah

Rozsvícená zadní světla


Doporučené příspěvky

Ahoj,

Dnes jsem přicházel k autu, a zdálky vidím jak svíttí zadní světla. Světla po chvíli zhasla. Po příchodu k autu, bylo zamčené. 

Auto stálo na parkovišti cca 2 hodiny s naplánováným odjezdem a zapnutým alarmem. 

Setkal jste se někdo s takovým chováním? 

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, jo setkal... pravidelně když přicházím k autu se zaplým topením nebo větráním se na pár sekund rozsvítí zadní světla. Většinou je to nějakou chvíli před koncem intervalu větrání/topení. Úplně jsem to zatím neřešil, protože si nedovedu představit, jak bych to reklamoval :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@JirikHL Ok. Díky za potvrzení, že to nedělá jen moje auto. To chování je, zdá se, stejné. Překvapilo mne, že tohle není popsáno ani v manuálu. Nevadí mi že to blikne zadními světly, ale leknul jsem se, že jsem třeba omylem nechal odemknuté auto nebo se do něj někdo pokoušel dostat. Fakt díky za ten postřeh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...