Přejít na obsah

Dálkový start u 1,6 Tdi 2017 77kw s odporovým topením.


Ipetr

Doporučené příspěvky

Zdravím, přemýšlím že si nechám namontovat alarm od Pandory s možností dálkového startu. Krom lepšího zabezpečení, ohřátí motoru a lehkém vyhřátí kabiny, se dá použít i pro vychlazení kabiny v létě.

 

Mám Rapida 1,6 Tdi 2017 85kw, manuál, bez kličkové zapalování, který je podle mého servisáka vybavený přídavným odporovým topením PTC. Proto topí po chvilce běhu na volnoběh. 

 

Názory na toto řešení jsou různé.

 

Třeba: 

na volnoběh ti to topit nebude,

motoru běh na volnoběh neprospívá.

 

Jaké máte názory na toto řešení vy?

 

Webasto je hezká věc ale 55 tis co to prý stojí s montáží, do toho fakt nevrazím. 

 

Díky za názory

Editováno: , autor: Ipetr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě zbytečnost, jestli máš PTC tak ti už temperuje než si oškrábeš skla. Mám sice 1.0tsi s vyhříváním sedaček a pravděpodobně i s PTC, protože mě to tak funguje což mě překvapilo. Spolu se zimní clonou, kterou tady všichni estéti haní si na tepelný komfort nemůžu stěžovat. V parném létě si nejprve otevřu i za jízdy okna a pak se už o vše postará klimatronik, který nikdy nevypínám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...