Přejít na obsah

Tak mi někdo udělal radost


Peterer

Doporučené příspěvky

Návštěvník
Ten zámek na kufru Ti někdo souložil? To je díra.

Jo jeto dira, ale ne takova jakou si predstavujes :D

Ale me to neva. Mam auto tak spinave ze uz nevidim nic ve zpetnych zrcatkach :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi jedna otazka? mate tam alarm nebo aspon falesnou diodu? Vim ze to pro nektery machry co chtej auto ukrast neni prekazka ,ale pro ty debilky co tam lezou pro radio nebo bundu aby to potom mohli strelit ve frcu by to mohlo byt k odrazeni. Auto ktere houka je trochu napadne a lidi koukaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám alarm, imobilizér, Construckt a strach.

1. je na neco pokud je dobrej, dalsi 3 jsou (temer) na nic

Jo, ale strach Ti nikdo nevezme.

Dobrá volba je alarm s GSM modulem, pošle Ti SMS nebo zavolá. Siréna dnes nikoho nevzrušuje.

Nejlepší je asi hlídání přes satelit.... Možností je dnes mnoho, ale falešná dioda to není to pravé ořechové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do starý Š120 mi vlezli 3x feťáci co se schovávali před deštěm. Okinu mi zatím jen omlatil debil v tranzitu dveřma. A to tak že mi je nechutně promáčkl. Vím kdo to byl a jednou si na něm schladím žáhu. Mám alarm s pagerem ktery mam na nočním stolku a parkuju před barákem, ale stajně mam bobky jestli budu mít čim jet ráno do práce. kol8

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukam ,ze s timhle pocitem uleha asi vetsina z nas. Kdyz jsem koupil octu. a lidi mi zacali rikat jak moc se kradou tak mi moc dobre nebylo. No pak jsem se podival do statistiky Ministerstva vnitra a zjistil ze se kradou stejne jako kazde jine auto. Vyjimkou jsou snad jen nove 1.9 tdi. Ty jsou oblibene. Jinak s nenechavcema mam taky zkusenosti: BMW-2xautoradio, hlavne znaky,F.Mondeo-poklice,znaky a jine veci co jdou snadno sundat. Na octavce ZATIM jen sklicko vnejsiho zrcatka ktere mu prasklo a ja ho nasel o par metru dal pohozene a rozbyte. kol100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak i me dneska vybrali octu ... znicenej zamek na kufru a zmizelo mi symphony :-( a bylo to fakt rychly - vystoupim a jdu do bytu - za 5 minut se vracim a odjizdim v tom mi asi po kilometru prislo ze je tam nejaky ticho tak chci zapnout radio a ono tam neni :-(

Po nahlaseni a nafoceni jsem to zkousel nejak rozebrat protoze mi svitilo svetlo v kufru - uz odstraneno - ale neprisel jsem na to jak se vymeni ta vlozka. a navod jsem tu taky nenasel. No snazil jsem se rozebrat na tom zamku co slo ale tu vlozku jsem nevyndal. Neporadi nekdo ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Dneska jsem přišel od vody k autu a čumím, benga. Auto co stálo vedle mně bylo nabořené jak cyp. Tak se mně ptali, jestli jsem něco neslyšel nebo neviděl. Nějaká kurva tomu vedle nabořila auto a ujela. A vzetý to teda bylo docela dost. Jsem rád, že nenabořil mně :kuk: Lidi jsou mrdky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem sel s malou z auta cca 7 vecer a zastavil me kluk a rika. Tady co parkujete (pred rodinymi domky na sidlisti) se behem tydne ztratily 3 auta, 2 Octavky a jeden Passat, tak si to poradne zamknete a dejte si pozor.... Nekdo ma objednavky na VW cars a asi musi do konce roku splnit jinak nevim... :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem sel s malou z auta cca 7 vecer a zastavil me kluk a rika. Tady co parkujete (pred rodinymi domky na sidlisti) se behem tydne ztratily 3 auta, 2 Octavky a jeden Passat, tak si to poradne zamknete a dejte si pozor.... Nekdo ma objednavky na VW cars a asi musi do konce roku splnit jinak nevim... :huh:

To se ti nebude dobře usínat. Kuvy jsou to :fakac:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...