Přejít na obsah

Tak mi někdo udělal radost


Peterer

Doporučené příspěvky

jo lidi sou svine, tatovi pritelky nekdo pred tydnem v noci vypacil zadni znak na fabce a aby toho nebylo malo, tak este prejel celej bok sroubovakem, takze tam ted ma slic, jako blbec...zlamat ruce temdle hajzlum!!!!! :fakac:

No s tímto mám zatím štěstí. Formana mi ojeli během pár dní po koupi sousedi dokola (a přitom byl 6 let starý). Fakt pěkný vlnky. Octu mám čtvrt roku a zatím nic a to stojí furt venku. Asi se ten dotyčný odstěhoval...

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a s tím Formanem se mi stalo, že jdu na WC do Globusu, auto plný zboží, vrátím se a nejde odemnknout. Šli otevřít jen dveře u spolujezdce, klika od kufru urvaná ... , prostě se do něj někdo snažil dostat. Asi mně někdo sledoval a ten druhý expert se zatím zkoušel dostat do auta a jak jsem se vracel tak mu dal echo přes mobil.. Jediný štěstí, že supermarkety nesnáším a používám je jen na ...potřebu a tak jsem jim vlastně nedal moc času, u formana by ho moc nepotřebovali, že.

To zboží v autě několikanásobně překračovalo cenu auta !

Od tý doby WC jen na benzínce a to opravdu rychle.

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mam presne jako ty, ale o mensim rozmeru. Neco jako kdyz tam strkas sroubovak. Ja kdybych ho nacapal tak se asi neudrzim a hubu mu odru o silnici, ze dosmrti tam bude mit pamatku :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To neuhlídáš, leda kameru a potom to těm z....m pouštět někde za výlohou ve městě aby i ostatní věděli co od nich čekat...

A někdy tihle típci jsou móóc nóbl lidi, až se tomu nechce věřit.

V sámoškách u nás kradou prominenti a stejný to bude všude.

Lumpy jsou většinou ti úplně dole (vymaštěnci) a pak až ti hodně nahoře :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3x - jednou rezerva fucz, kdyz to tatik nechal stat u tenisovejch kurtu pod lampou za krovim, jednou veci za 25000, ktery tam rodice ulozili na parkovisti, kde byl nakej cigos a odjeli tramvaji do mesta a zmizelo i radio a par CD, a potreti malej cigos u baraku, kdyz sem se sel vychcat. Jeste sem ho mijel, cestou z5 sem ho vyrusil, nechal zamek viset napul ven a zdrhnul, nez sem sed do auta s tim, ze ho nejmin prejedu, utek :( Nastesti, byl sem ochotnej ho fakt prejet treba na chodniku :fakac: U druhy Octy maj nasi uz potreti vypacenej zamek od kufru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo,je to des,ctrnact dni zpatky se taky nekomu v brne libil muj znak z patych dveri :fakac:

o znaku patych dveri mi ani nemluv. Milotec chromova vlajecka mi na aute vydrzela skoro pul roku. Cca tejden na to mi sundali ozdobny (chromovy) cepicky i s navlekama. Ty lidi jsou fakt cu*aci.

Editováno: , autor: davon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam zamek v kufru uplne vyk.....ej. Uz tam nestrcim ani klicek :disgust:

Jsem na tom úplně stejně... Naštěstí se to přihodilo předchozímu majiteli.. Taky mě s..ou lidi, kterejm je jedno, že při otevírání dveří omlátí dveře jinejm - to se mi stalo na jednom parkovišti, když jsem se chystal vycouvávat... Než jsem nastartoval, tak mi jeden kretén majznul do dveří jeho zelenejma š120 dveřma... Jediný štěstí bylo, že jsem byl připoutanej a mladá mě nenechala rozepnout si pás, jinak bych toho kreténa asi umlátil, jak jsem byl v tu chvíli nepříčetnej!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvíc otřískávají dveřma na parkovišti třídveřové auta. Maj delší dveře a většinou řidičku za volantem co neumí zaparkovat rovně a uprostřed svého chlívku.

Mám v plánu si natisknout lístečky s nějakým textem, např: Nauč se parkovat debile !!!

Tam dej neco jako "Jestli soulozis tak jako parkujes, taxe nediv, ze te nikdo nema rad!" lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvíc otřískávají dveřma na parkovišti třídveřové auta. Maj delší dveře a většinou řidičku za volantem co neumí zaparkovat rovně a uprostřed svého chlívku.

Mám v plánu si natisknout lístečky s nějakým textem, např: Nauč se parkovat debile !!!

a takéto lístočky im priklincovať cez kapotu... :ph34r:

Editováno: , autor: krupica
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám v plánu si natisknout lístečky s nějakým textem, např: Nauč se parkovat debile !!!

Tam dej neco jako "Jestli soulozis tak jako parkujes, taxe nediv, ze te nikdo nema rad!" lol

No to je ono, tohle zabere, na toto téma jsou všichni háklivý a ješitní.

Nevadí, že použiju tvé duševní vlastnictví ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám v plánu si natisknout lístečky s nějakým textem, např: Nauč se parkovat debile !!!

Tam dej neco jako "Jestli soulozis tak jako parkujes, taxe nediv, ze te nikdo nema rad!" lol

No to je ono, tohle zabere, na toto téma jsou všichni háklivý a ješitní.

Nevadí, že použiju tvé duševní vlastnictví ?

Ja to taky urcite nekde cet, takze smele do toho :) A jak pises, to se dotkne kazdyho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám v plánu si natisknout lístečky s nějakým textem, např: Nauč se parkovat debile !!!

Tam dej neco jako "Jestli soulozis tak jako parkujes, taxe nediv, ze te nikdo nema rad!" lol

No to je ono, tohle zabere, na toto téma jsou všichni háklivý a ješitní.

Nevadí, že použiju tvé duševní vlastnictví ?

Ja to taky urcite nekde cet, takze smele do toho :) A jak pises, to se dotkne kazdyho :)

Pořád by pro ně bylo lepší, když se jich dotkne tohle, než kdybych se jich dotknul já... Třeba heverem B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...