Přejít na obsah

Kúpa OII v zahraničí


jirkaK

Doporučené příspěvky

Zkuste zkontrolovat ceny v Dansku,tam by mely byt pro nas nejlevenjsi. Maji tam totiz po uvedeni jakehokoli auta do provozu dan z ceny vozu 180% navic. Tzn. Octa treba za nasich 800 vas tam bude stat jeste nejakych 1,440 mil navic.Nekde jsem cetl,ze rozdil v cene Octavky je tam pro nas cca 100 tisic nasich korun. Kurz Danske koruny se pohybuje nekde kolem 4kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ja kupoval O2 Combi, 1,6 FSI Elegance v Lucemburku. Oproti vybave udavane vyrobcem, mel dany model v cene kozeny paket (volant, paka) a ovladani na volantu, dokupoval jsem vyhrivane trysky ostrikovace a naklonovy alarm. Cena bez DPH rovnych 17.000 EUR (dph 15%). Prislo mi to o dost mene nez v Praze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena Octavie II RS 2.0 TFSI 147 kw je 939 990 Skk s DPH

Cena Octavie II RS 2.0 TDI PD 125 kw je 969 990 Skk s DPH

To je cena ceniku platna od 1.6.2006.

Samozrejme ze existuju akcie -50 000 Skk na nove vozidlo. atd.

Stoji v CZ naozaj Octavka RS viac?

Podivej se na tyhle stranky jednoho zdejsiho prispevatele: www.hawelka.cz , tam jsou ceny very good a s Honzou se da nad nima jeste diskutovat :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz jsem zacal zjistovat pro porovnani cenu v tom Dansku.

Nicmene cena je tam vcetne 180% dane na auto 1,666,000 CZK minus dan jestli umim dobre pocitat mi vychazi 592,875 CZK a to je oproti nasim 780,000 za zakladni vybavu rozdil 180,000,coz uz stoji za zvazeni,kde auto koupit a pripadne sem dotahnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Octavie II RS 2.0 TFSI.

Kupoval som ju v KE a zmizla v BA Aupark... pocas nakupu..

Úprimnú sústrasť. Ešte že stihla zmiznúť už za 4 dni, poisťovňa to tým mala jednoduchšie - netrebalo rátať žiadnu amortizáciu.

Do Auparku chodím jedine na tých najhorších firemných autách, ktoré nikto nechce, ani keď stoja cez noc nezamknuté pred firmou :o

Je to fakt hrúza, nie je deň, čo by sestra nezahlásila, že komu a čo tam ukradli... Kradne sa tam všetko, nie len škodovky - zjavne tam operuje nejaký gang, ktorý kradne na objednávku. Inak si neviem vysvetliť ukradnuté Daewooo Tacuma (kto by už len toto chcel), alebo Corolla (a vraj Toyoty sa nekradnú). Ale bežne miznú BMWčka, Mercedesy a Audiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...