Přejít na obsah

Komfort III-799B!!!!!!!!


cosby

Doporučené příspěvky

byl by mi nekdo schopen rict jakou jednotku airbagu mam koupit tedy cislo jednotky pokud sem predelal na 3 generaci???

mam o1 rv.99 tdi bez el oken jen el. zrcatka a 1 bag.

tet tam mam 4 okna v el 3.G. maxidot. klicena 3.G jednotku komfortky na 3.G. ale nevim jakou jednotku airbagu. pokud chci na 4 bagy (ty mam taky ale zatim nezapojene)

diky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl by mi nekdo schopen rict jakou jednotku airbagu mam koupit tedy cislo jednotky pokud sem predelal na 3 generaci???

mam o1 rv.99 tdi bez el oken jen el. zrcatka a 1 bag.

tet tam mam 4 okna v el 3.G. maxidot. klicena 3.G jednotku komfortky na 3.G. ale nevim jakou jednotku airbagu. pokud chci na 4 bagy (ty mam taky ale zatim nezapojene)

diky moc.

Hoj. Koukni sem : http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=19275&st=0 taky jsem předělával komfort...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

pri montovani 3 genarace komfortky jsem narazil na zajimavost. Kdyz jsem nechal mozky dveri na 2 verzi, tak pri pripojeni diagnostikou na komfort jsem nacetl akorat cislo jednotky a pak VAG stabilne hlasil chybu konunikace :))))

Jiank ten propoj mezi komfortkou a budikama by mel by na 0.5 mm kroucenym paru pokud se nepletu (dle CAN standartu) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CAN komfort k budíkům být kroucený nemusí, v originále také není a dráty myslím 0,35

s tím VAGem je to normální, když to takhle poskládáš, zatížíš pěkně CAN a jednotka pak dělá toto nebo vůbec nekomunikuje

Editováno: , autor: rolbař
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak jsem včera sehnal konektory (svorkovnice) do jednotky 799B. Je tam 15 pinová 1J0962615 za 70,- a 23 pinová 1J0962623 za 85,-.

Horší je to s pinama, dva na drátku cca30cm stojí cca 70,-

P.S.: Doufám že ty čísla svorkovnic někomu pomůžou, ono se to špatně dohledává. Alespoň mě :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja by som chcel vyuzit toto tema mne uz odisla druha jednotka 799B, alebo aspon si to myslim najprv mi prestali ist okna a dialka, kupil som si od cosbyho novu Komfortku 799B, vsetko fungovalo az do teraz ked som si zohnal druhy dialkovy ovladac. chcel som ho prisposobit, napojil som VAG a po chvili sa stratilo spojenie s komfortom a viacej sa s Komfort jednotkou neda spojit. Okna aj dialka prestala fungovat, prezeral som vsetky poistky, kable aj konektory vsetko je OK neviete niekto radu? Zeby znova jednotka?

Dik za vsetky rady :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skippy

kup si Iso konektor do rádia...je jich tam 13...a stojí kolem stovky.....

jestli chce piny do komfortky tak chce spíš miniiso

v ISO na rádiu jsou iso piny (větší)

stejně by mě zajímalo na co Skippy kupuje piny ?

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...