Přejít na obsah

R17 v poho , R18 problem


Doporučené příspěvky

prichazim z problemem , mam S3 2018 2.0 tdi 110kw predokolku , a DCC podvozek, auto sem koupil z kolama R17 ktere byly zapsane v tp , nechal jsem dopsat origo rozmer R18 a koupil jsem v rijnu R18 kola original pegasus ( kdyz se otacim z parkovaciho mista tak najizdim na obrubnik je to udelani najezd ke vratum obrubnik oproti silnici je vysoky cca 1-2cm) dal jsem kola R18 na auto a ze zacatku uplne v pohode po tydnu se zacal obevovat zajimavy zvuk pri plnem rejdu a najezdu na ten obrubnik jako kdyby kolo poskocilo a jemne tam bouchlo jako kdyby bylo povolene kolo , takto to delalo cca 5dni a pak to zacalo znit jako kdyby byl KO homokinetycky kloub pri plnem rejdu se ozivalo hlasite praskani vse je slyset jen od predniho kola u spolujezdce auto jsem dal do servisu na vymenu oleje a prezuti auta na zimaky R17 a aby rovnou skoukli celou predni napravu a nenasli zadny problem cela predni naprava je v pohode auto mi vratili na kolech R17 a celou zimu vse v pohode zadne divne zvuky , par dni zpet jsem prezul zas na letni R18 a opet se zacal obevovat zajimavy zvuk pri plnem rejdu a najezdu na ten obrubnik jako kdyby kolo poskocilo a jemne tam bouchlo jako kdyby bylo povolene kolo opet je to slyset jen od spolujezdce, nesetkal se nekdo z necim takovym ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...