Přejít na obsah

Zaseknutá komfortná jednotka


Jakub2000

Doporučené příspěvky

Čaute,
snažil som sa u mojej F2 pred FL vymeniť komfotku 5j0959433 za 5j0959433A. Túto výmenu potrebujem spraviť na správnu funkčnosť originálneho diaľkového ovládania. Teraz tam mám centrál na neoriginálne dialkové ovládanie.
Problém je, že komfortná jednotka je zaseknutá v jej plastovom rámčeku. Je tam taká "západka" ktorú treba trošku posunúť, ale na tej sa to nezastavuje. Povitiahne sa trošku, a potom sa to o niečo zasekne. Skúšal som to vyberať silou, rôzne som tým kýval, ale nepustila. Napadlo mi, že mohla byť vložená naopak. Tam sú potom také priehlbiny do ktorých by mohlo niečo zapadnúť. Túto teóriu nemám ako overiť a aj tak to môj problém nerieši.
Nenapadá vám, ako by sa dala vybrať? Nechcem celé auto rozoberať len kvôli tomuto.

Ešte by ma zaujímalo, na čo je 3 konektor na komfortke s písmenom A. Na tej čo tam mám teraz sú len 2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...