Přejít na obsah

Smartlink záměna jednotek


Doporučené příspěvky

Ahoj, mám Octavii 3 2014. S rádiem Columbus mib 1 a Cantonem. Mám možnost koupit celé rádio co podporuje smartlink ale nejsem si jistý zda bude fungovat s mojim displejem Columbus. Zesilovač pro mib 2 mám, USB taky. Řekl by mi někdo zda podle fotek dokáže zjistit jestli to půjde do mého auto s mib 1? Foto je rádia co mám možnost koupit.

Poté bych potřeboval nakodovat kameru, jelikož mám čtení dopravních značek a line assist. Díky za radu a mějte se

 

Omlouvám se jestli to zde už je ale nedohledal jsem.

received_1133852967796727.jpeg

received_932789838286923.jpeg

received_381667397981735.jpeg

received_1376940306360729.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, na fotkách píšu že je to rádio se smartlinkem co mám možnost koupit. Já ve svém autě mám Columbus mib 1 viz foto. Takže to bude fungovat když se odstraní ochrana komponent a aktivuje smartlink? Nebude třeba rozlišení menší když má Amundsen menší displej? A druhá otázka: moje jednotka mib 1 bude fungovat na Amundsen displeji kde byla jednotka mib 2? Myslím to tak že se jen prohodí nebo zda musí také odstranit ochranu atd..

IMG_20240313_161413_821.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud bych měnil tak bych asi měnil jednotku včetně displaye. Co vím tak vyměnit pouze vetší/menší display nejde vždy musí být takové rozlišení na které je jednotka(v kastlíku) dělaná.

 

a druhá možná komplikace je, že do nového infotaimentu musíš sehnat parametrizaci pro canton, v případě columbusu mib2 je to jednodušší, u amundsenu mib2 nevím jestli je to možné ale třeba tu bude mít s tím někdo víc zkušeností...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...