Přejít na obsah

Název songu


Kokeš

Doporučené příspěvky

Není to song, ale neví náhodou někdo, jak se jmenoval pořad pro děti (čb ), uváděný kdysi v televizi?

Začínalo to tím, že byl záběr na budku s ptáčkem, ta byla na tyčce. Dole byl kolotoč se zvířátky. :help:

Editováno: , autor: Jack_lib
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sháním písničku - kdysi byla tuším na Renault. Je taková rychlejší, zpívá jí chlap, mám pocit, že francouzsky.

Asi nevíš na jaký model to přesně bylo, co? Já nešel jen jednu reklamu na youtube kde zpívá chlap, ale nezpívá francouzský.

Tady se podívej na tu

, jestli je to ono. Kdyby jo, tak ti to můžu poslat - tu písničku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny

Opět hledám název písničky, je to písnička známa tady je ukázka je to z pořadu auto moto styl takže pokud někdo víte jméno interpreta nebo název tak napište. Díky moc

Tak jsem nakonec napsal do redakce pořadu co že je to za písničku, a dostalo se mi odpovědi: Modjo - Chillining.

Takže další dobrá písnička do sbírky. Kdyby jste ji někdo chtěl tak napište.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové mám prosbičku. Nevíte název písničky od " Haluszky"? Hodně se to hrávalo tak před 3 - 4 lety na diskotékách. A pokud možno tak i nějaký odkázek. Děkuji. Nikde to nemůžu najít.

Jestli myslis tu co hraje tady

tak dej mail mam ji v PC ;)

Editováno: , autor: Cary_mary_fuck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Cary Mary fuck: jo, tak to je přesně ona. A jak sleduju, tak jsi na netu našla ůplně to stejné co já. Víc toho snad nikde ani není. Ale teď mám opět problémek, nemůžu najít písničku kde se zpívá něco jako " pusy,pusy.. tany tany..... liky liky" a prý by to mělo být od DJ RPM,ale nikde jsem to nenašel. Je to starší věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...