Přejít na obsah

Octavia II 1.9 TDi Elegance


Nexus

Doporučené příspěvky

Opravdu nechápu co tady řešíte,každej z Vás by jste při prodeji napsali,že to auto má 10 airbagů,aby se líp prodalo

cože? to jako myslíš vážně? tak já jsem asi kretén, ale ve chvíli, kdy mam v autě 6 abg tak při prodeji napíšu, že mam 6 abg, jinak je to lež a klamání zájemce a hlavně si nedovedu představit ten trapas, kdyby přijel někdo jako Jirik a nedopocital se...

http://www.vyzkouseno.cz/showcar.php?id=89651

a tady lol

A taky tam máš psaný autorádio a pak ještě CD přehrávač..to jsou podle tebe taky asi dvě odlišná zařízení.. :smich::smich:

A když už to tu dáváš za příklad, tak kolik je v toma autě alarmů..podle mně jeden, ale tam se píše, že je tam autoalarm a pak o kus dál je tam ještě nějaký..patrně další :p ..alarm s hlídáním vnitřního prostoru..

Prostě je to jen inzerát, popsat co nejvíc řádků, ono to vypadá líp..ale pak si to auto prolezeš a hle, ona je tam výbava jako v každém druhém.

Jojo,každá Octa má Navigaci a kůži.Dávají to standartně do Classiků :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu nechápu co tady řešíte,každej z Vás by jste při prodeji napsali,že to auto má 10 airbagů,aby se líp prodalo

cože? to jako myslíš vážně? tak já jsem asi kretén, ale ve chvíli, kdy mam v autě 6 abg tak při prodeji napíšu, že mam 6 abg, jinak je to lež a klamání zájemce a hlavně si nedovedu představit ten trapas, kdyby přijel někdo jako Jirik a nedopocital se...

http://www.vyzkouseno.cz/showcar.php?id=89651

a tady lol

A taky tam máš psaný autorádio a pak ještě CD přehrávač..to jsou podle tebe taky asi dvě odlišná zařízení.. :smich::smich:

Tak se jukni na ty fotky,má to Navi a celkem chápu,že někdo neznalej neví,jestli to umí CDéčka

No počkej, ty vycházíš z toho, co tam píší, tak já taky..píší autorádio, CD přehrávač a dokonce k tomu ještě Nexus..tak to už musí být palubka nafukovací..podle tvého výkladu. A u toho prvního odkazu píší airbagy řidiče, spolujezdce, boční, hlavové, pro zadní spolujezdce..to vychází 8 :p a pak dole ještě někde 10x airbag..to už je podle tebe 18? :o To asi ne..napočítáš jich 6. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu nechápu co tady řešíte,každej z Vás by jste při prodeji napsali,že to auto má 10 airbagů,aby se líp prodalo

cože? to jako myslíš vážně? tak já jsem asi kretén, ale ve chvíli, kdy mam v autě 6 abg tak při prodeji napíšu, že mam 6 abg, jinak je to lež a klamání zájemce a hlavně si nedovedu představit ten trapas, kdyby přijel někdo jako Jirik a nedopocital se...

http://www.vyzkouseno.cz/showcar.php?id=89651

a tady lol

A taky tam máš psaný autorádio a pak ještě CD přehrávač..to jsou podle tebe taky asi dvě odlišná zařízení.. :smich::smich:

Tak se jukni na ty fotky,má to Navi a celkem chápu,že někdo neznalej neví,jestli to umí CDéčka

No počkej, ty vycházíš z toho, co tam píší, tak já taky..píší autorádio, CD přehrávač a dokonce k tomu ještě Nexus..tak to už musí být palubka nafukovací..podle tvého výkladu. A u toho prvního odkazu píší airbagy řidiče, spolujezdce, boční, hlavové, pro zadní spolujezdce..to vychází 8 :p a pak dole ještě někde 10x airbag..to už je podle tebe 18? :o To asi ne..napočítáš jich 6. :p

Tím chci říct že záleží na výkladu,když ti ve Škodovce řeknou,že jsou tam i bagy pro cestující vzadu,tak chápu že si to lidi vysvětlej tak,že jich je tam o 2 víc.Žádný klamání zákazníka v tom nevidím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo,každá Octa má Navigaci a kůži.Dávají to standartně do Classiků :palec2:

to už dost převracíš, o tom se tu nebavíme, bavíme se o pravdivosti daných info. prostě se mi jen potvrzuje, že českej člověk se snaží co nejvíc věcí ojebat...

Nepřevracím,jen reaguju na větu,že takovou výbavu má každá druhá Octa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mas na to jinej uhel pohledu, az ja budu prodavat auto, napisu 1.9TDI elegance, 18RS kola a koncim. nemam zapotřebí vypisovat, že to ma maxidot, vyhřev sedaček, xena atd. kdyz se na to dotyčnej zeptá, odpovím: ano, samozřejmě a ne, že napíšu, že mam 10abg a pak nekdo zavola a zepta se, jak je to mozny, když škodovka jich oficialne dává 6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo,každá Octa má Navigaci a kůži.Dávají to standartně do Classiků :palec2:

to už dost převracíš, o tom se tu nebavíme, bavíme se o pravdivosti daných info. prostě se mi jen potvrzuje, že českej člověk se snaží co nejvíc věcí ojebat...

Nepřevracím,jen reaguju na větu,že takovou výbavu má každá druhá Octa

Dobrá, tak aby měl puntičkář Jirka 3 radost, tak napíšu každá 38? :fakac: Doufám, že jsem to číslo tentokrát napsal správně, zprůměroval jsem to jen tak na rychlo .. a že mně hned neosočí :p

Myslím, že všichni ostatní pochopili jak jsem to myslel..nejde o to, kolik jich jezdi s Navi, ale spíš, kolik jich má 10 pytlů :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mas na to jinej uhel pohledu, az ja budu prodavat auto, napisu 1.9TDI elegance, 18RS kola a koncim. nemam zapotřebí vypisovat, že to ma maxidot, vyhřev sedaček, xena atd. kdyz se na to dotyčnej zeptá, odpovím: ano, samozřejmě a ne, že napíšu, že mam 10abg a pak nekdo zavola a zepta se, jak je to mozny, když škodovka jich oficialne dává 6

No jo,ale když jim ve značkový prodejně řeknou 10 pytlů a kupující tomu nerozumí a při prodeji nabízí to co mu řekli v salonu,tak někoho klame?Podle mě je to opravdu o tom,jak si to člověk vysvětlí,nic víc,nic míň

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprostý souhlas s Lukem..maximálně uvedu, že jsou bagy pro řidiče a spolujezdce, boční a hlavové..a na dotaz co to je, odpovím, je to bag, který je natažený od předního sloupku a ž k tomu zadnímu, proto je to pro lidi typu Jirka3 označeno na všech třech sloupcích :p:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprostý souhlas s Lukem..maximálně uvedu, že jsou bagy pro řidiče a spolujezdce, boční a hlavové..a na dotaz co to je, odpovím, je to bag, který je natažený od předního sloupku a ž k tomu zadnímu, proto je to pro lidi typu Jirka3 označeno na všech třech sloupcích :p:p

tak přemejšlim, jak poznám, jestli tenhle bag mam? to je ten abg jak je napsanej na středním sloupku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprostý souhlas s Lukem..maximálně uvedu, že jsou bagy pro řidiče a spolujezdce, boční a hlavové..a na dotaz co to je, odpovím, je to bag, který je natažený od předního sloupku a ž k tomu zadnímu, proto je to pro lidi typu Jirka3 označeno na všech třech sloupcích  :p  :p

tak přemejšlim, jak poznám, jestli tenhle bag mam? to je ten abg jak je napsanej na středním sloupku?

Přesně, je to nahoře a je to taková krytka, která kryje šroubek pro přidělání panelu ke skeletu.. Ta krytka je na sloupku A, B i C..alespoň u liftbacku.

Jinak pokud prodejce ve značkové prodejně nespal na školeních a předváděčkách a ví, co prodává a o čem mluví, tak se nemůže stát, že by mlel nesmysly..a pokud mele, tak je to na pováženou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chvilku tu nejsem a vy jste se takhle hezky rozpovídali. A co kdybysme teda někam jeli ty pytle přepočítat. Bude k tomu potřeba ta Liazka. Kdo jí vezme ? :smich::smich::smich:

Já liazku zařídím..a Jirka3 by mohl vzít O II, určitě tam má bagů až moc..aspoň v prodejně to tak říkali :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když už se tu plácaj takový pí.oviny, tak než nám to Diamant nebo jinej usurpátor zavře : včera jsem jel z Děčína na Ústí a jak je v Povrlech autobazar, tak tam stojí libovka, červená Toyota Celica (poslední model) za nějakých 260 t., myslím. Neviděl jsi jí ? Ta mě docela bere. :palec2:

Dokonce jsem jí našel i tady : http://www.sauto.cz/car_detail.php?filter_car_id=5569907

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chvilku tu nejsem a vy jste se takhle hezky rozpovídali. A co kdybysme teda někam jeli ty pytle přepočítat. Bude k tomu potřeba ta Liazka. Kdo jí vezme ?      :smich:  :smich:  :smich:

Já liazku zařídím..a Jirka3 by mohl vzít O II, určitě tam má bagů až moc..aspoň v prodejně to tak říkali :smich:

Vem tu svoji,já OII nemám lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me tahle celica moc nebere a hlavně, 105kW na auto, co se tváří tak na 300koní...myslim, ze se svoji koktou bys ji sprášil jako nic

a líbí se mi, jak je ve výbavě uvedenej i otáčkoměr

motor je ničemnej, to je fakt, ale mě imponuje ta značka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chvilku tu nejsem a vy jste se takhle hezky rozpovídali. A co kdybysme teda někam jeli ty pytle přepočítat. Bude k tomu potřeba ta Liazka. Kdo jí vezme ?      :smich:  :smich:  :smich:

Já liazku zařídím..a Jirka3 by mohl vzít O II, určitě tam má bagů až moc..aspoň v prodejně to tak říkali :smich:

Vem tu svoji,já OII nemám lol

Když já jich tam mám jen 6, to by bylo houby zkoušení :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když už se tu plácaj takový pí.oviny, tak než nám to Diamant nebo jinej usurpátor zavře : včera jsem jel z Děčína na Ústí a jak je v Povrlech autobazar, tak tam stojí libovka, červená Toyota Celica (poslední model) za nějakých 260 t., myslím. Neviděl jsi jí ? Ta mě docela bere. :palec2:

Dokonce jsem jí našel i tady : http://www.sauto.cz/car_detail.php?filter_car_id=5569907

A copak jsi tady u nás dělal? B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tobě imponuje Toyota???jako nic není nemožné?

ale možný je všechno, jen tiše závidím tu bezporuchovost :D

A u vás u nás jsem jako doma, protože je to moje obchodní teritorium.

Ale v pátek jsme zrovna jen jel s kamarádem z Liberce a cesta na otočku se protáhla na celodenní výlet, protože v Jablonném se nějakej mamlas s kamionem rozhod, že ho zaparkuje naležato prostředkem silnice. :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...