Přejít na obsah

Tuning na Feldě


Lewis

Doporučené příspěvky

Tak hoši... Co myslíte jde vytunit nebo nejde??? Já si nejsem vůbec nejsem jistej... Já teda mám feldu a moooc úspěchů s jejím tuningem neslavím... Vím že existujou fakt dost dobrý felcky, ale já do ní nechci navrážet "majland", a navíc ji potřebuju užívat denně. Sem s vašimi názory...

nazdar som tu novy takze neviem co a ako ale chcem odpovedat na tvoju pripomienku ja mam feldu a dari sa mi ju zatial tunin prave je u lakosa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hoši... Co myslíte jde vytunit nebo nejde??? Já si nejsem vůbec nejsem jistej... Já teda mám feldu a moooc úspěchů s jejím tuningem neslavím... Vím že existujou fakt dost dobrý felcky, ale já do ní nechci navrážet "majland", a navíc ji potřebuju užívat denně. Sem s vašimi názory...

nazdar som tu novy takze neviem co a ako ale chcem odpovedat na tvoju pripomienku ja mam feldu a dari sa mi ju zatial tunin prave je u lakosa...

Tak jsem potom hod fota at se podíváme jak a co tam máš udělaný a posoudíme...

já už mám ibizu ale na feldu nedám dopustit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...

Nazdárek hoši, tak to tady pročítám,začalo to tím jestli má fildu smysl tunit,ja myslím že určitě,mě osobně se moc líbí už v serii, dokonce ji i vlastím, je to 1.6 Mpi, naštěstí s posilovačem takže s těma mejma 15ckama není problém točit volantem,de to i malýčkem, snažím se ji pomalu také tunit,rad bych s váma pokecal,akorát nevim jak tady býváte,tak kdyby jste mi dali vědět byl bych moc rád... jinak ještě moje icq :490-348-416. Rád bych se s vámi pobavil. :)

Editováno: , autor: Roman 1.6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
Tak hoši... Co myslíte jde vytunit nebo nejde??? Já si nejsem vůbec nejsem jistej... Já teda mám feldu a moooc úspěchů s jejím tuningem neslavím... Vím že existujou fakt dost dobrý felcky, ale já do ní nechci navrážet "majland", a navíc ji potřebuju užívat denně. Sem s vašimi názory...

Na tuningovanie akehokolvek auta treba mat cas a priestor. Ak vlastni niekto byt v činžiaku a je rad, že vonku na parkovisku ukradne parkovacie miesto, tak veľa pôžitku mu na inú zábavu neostane. Rovnako tak sa tomu treba ozajstne venovať. Susedovci z obytneho domu, kde byvam používajú tuning len na zakrytie silne korodujúcich miest na blatníkoch a prahoch auta. To asi to správne nie je. Ja som skôr za kvalitný lak na aute a 100 percentrnú spoľahlivosť jednotlivých funkcií auta. Ak by som si mal vybrať medzi bombastickým tuningom a funkčným kúrením v aute, tak si určite vyberiem to druhé. A rovnako pre každodenné užívanie auta v premávke sa extrémny tuning asi nehodí, vzhľadom na pouličné problémy... (výmoly, oklepávanie nárazníkov pri parkovaní a pod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 9 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

jestli to chceš mít fakt supr, tak ti nezbyde než sklo vyndat, jakmile to ořízneš kolem gumy tak se ti to budeodlupovat, viděl sem že zadní sklodělali tak, že položilii folii zvenku na sklo a zahřívali horkovzduškou, ona se vytvarovala podle skla a pak to dokázali z jednoho kusu, musíš jí ale dát správně - lepivim od skla ( i s podkladem ) vytvaruješ a pak ji nalepíš zevnitř, jinak si kup kvalitní folii, jinač to za 2roky budeš zas lepit znovu, ta levná hrozně vybledne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

čest čest mno já se do toho pouštím také a věřím že když si dáš tu práci nemusíš do toho investovat majland otázka je jestli ti stačí jen exterier nebo i interier a v neposlední řadě jestli stím chceš lítat přes 200 km/h nebo ne. Já jdu na exterier a interier. Motor tam max rozvody snižit hlavu vyleštit kanalky a kit sání plus rozpěrná tyč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...