Přejít na obsah

Chyba P2563


F.D.

Doporučené příspěvky

Zdravím, 

již pár měsíců pozoruji problém s mojí Octávií 2 FL 1.6 TDI, při studeném motoru se po ujetí pár metrů a následném zastavení rozbliká žhavení a diagnostika vyhodí chybu P2563, po vypnutí a zapnutí motoru kontrolka zmizí a rozbliká se třeba ještě jednou, znova vypnu a zapnu a už je to v pořádku. Poslední dobou jsem jezdil krátké trasy a auto mi přišlo takové přidušené, turbo moc nezatahovalo a bylo obecné líné, včera jsem vzal auto na 400 km projížďku dálnice/silnice 1. Třídy a auto už jede jak před tím bez problému, turbo hezky zatahuje, chybu mi nevyhodilo ani jednou jelikož bylo auto ohřáté. Dnes ráno přijdu, nastartuju, nechám auto běžet chvilku na volnoběh a chyba opět vyskočí. Má to své specifické chování, vždy se rozbliká při studeném motoru, nevíte prosím někdo co s tím? Na Youtube jsem našel návody na vyčistění konektoru, posunutí celé nádobky regulace, ale nevím no… Je to takové specifické..

Zde foto výpisu z diag. https://ctrlv.cz/rOLg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...