Přejít na obsah

Bezdrátové nabíjení telefonu - přehřívání


Doporučené příspěvky

Zkusil jsem do přihrádky dát Galaxy S22 Ultra, ale po krátké době se odpojilo Android Auto, telefon hlásil, že je přehřátý.

I běžné bezdrátové nabíječky za pár peněz mívají uvnitř malý ventilátorek na chlazení.

Tady není? Nebo mi nefunguje? Obávám se, že v létě to bude už kompletně nepoužitelné

Máte s tím někdo zkušenosti?

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu časovou prodlevu tam mám taky, to je fuk.

Blbý je, že pokud se to bude přehřívat, nemám kam dát telefon, i kdybych ho chtěl nabíjet kabelem (leda odpojit bezdrátové nabíjení, ale to je na hlavu)

Dobastlit tam větráček asi nepůjde, je tam málo místa. Tuší někdo, jestli tam větráček třeba má být a jen mi nefunguje?

Servis zkusím, ale tenhle problém se špatně demonstruje, určitě se to nepřehřeje za chvilku, minule jsem s tím nějakou dobu jel a teprve pak byl problém

dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký máš obal ? nemáš tak nějaký kov v obalu...  Nabíjím Iphone a není problém, není horký ale trochu teplý je ale nemám bezdrátové zrcadlení ....

A nebo se prostě přehřeje když  používá Antroid auto  ( dostává docela zahulit když přenáší kolik dat) + bezdrátové nabíjení a teplota je na světě... :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obal je origo Samsung flip pouzdro, nic kovového tam není a na stolní bezdrátové nabíječce se to hřeje jen velmi mírně. Ta nabíječka ale má někde vevnitř mrňavý ventilátorek, když k tomu dám ucho, slyším sotva znatelný šum.

Podle mě by ta nabíjecí plocha v autě měla být taky aktivně větraná, jinak je riziko přehřívání jasné, zejména pak v létě

dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, píšou to tam, ale je to absurdní pitomost.

I kdybych telefon z obalu vyndal (není to nijak snadné, dělat to x-krát za den je nesmysl), tak kam pak s tím obalem...

Fakt nechápu, proč tam nemůžou dát prťavý větráček

 

Pokud se to bude přehřívat, asi budu nabíjet kabelem, ale pak bych potřeboval to bezdrátové dobíjení vypnout, abych do boxu mohl telefon uložit a neupéct ho.

Nevíte někdo, jestli to jde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, vqvq napsal:

Ano, píšou to tam, ale je to absurdní pitomost.

I kdybych telefon z obalu vyndal (není to nijak snadné, dělat to x-krát za den je nesmysl), tak kam pak s tím obalem...

Fakt nechápu, proč tam nemůžou dát prťavý větráček

 

Pokud se to bude přehřívat, asi budu nabíjet kabelem, ale pak bych potřeboval to bezdrátové dobíjení vypnout, abych do boxu mohl telefon uložit a neupéct ho.

Nevíte někdo, jestli to jde?

Deaktivujes bezdrat dobijanie v telefone a ficis s odlozenym mobilom v priehradke IQ nabijanie vpohode s kablom a aspon mas zosileny signal mobilneho operatora

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áno, podľa mňa je väčší problém bezdrôtové prepojenie. Stačí ísť pár kilometrov s mobilom vo vrecku v nohaviciach a mobil je vriaci. :) V lete mi tiež na dlhších trasách pár krát padlo spojenie.. mobil prepojený bezdrôtovo + kábel na nabíjanie. Na dlhšie trasy sa asi oplatí mobil pripájať na káblik nie len do nabíjačky, ale aj na spárovanie s autom.

 

Ale nejaký ventilátor alebo aspoň výduch klimatizácie by v nabíjacom boxe určite bodol. Možno raz v budúcnosti budú aj také autá.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím. Mám "bezdrát" nabíječku v práci, je tam ventilátor, ale kvůli hluku jsem ho vypnul ( je to holt Čína....). Telefon je většinu práce v nabíječce ( 6 hodin ) a v pohodě se nehřeje. V "Karkulce" ho mám max 1 hodinu, dále nejezdím a je taky v pohodě. Takže podle mne to není ve ventilátoru.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...