Přejít na obsah

Dodělávka bezdrátového smarlinku


Doporučené příspěvky

Před dvěma měsíci jsem si koupil roční Scalu, kde měl být bezdrátový Smartlink, nakonec se ukázalo, že prodejce měl chybu v popisu a bezdrátový smartlink moje Scala nemá, takže jsem řešil to samé. Prodejce to řešil se Škodovkou, zda se to dá dodělat, ale i podle zdejšího fóra jsem věděl že ne, takže odpověď byla stejná, nicméně Škodovka má prý hodně poptávek na dodělání bezdrátového smartlinku, takže už na tom pracují a do konce roku by mělo být řešení a mělo by to tedy jít. Také jsem už zde na fóru četl, že někomu to již v AS dodělali, cena byla teda brutální (asi 7 tisíc myslím - a v ceníku při konfiguraci je to 1.100,- Kč :D), ale teď nemohu najít ten příspěvek...

Editováno: , autor: Blazin95
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 3 měsíce později...

Tento produkt není určený pro vozy vyrobené od KT 40/2022 s těmito MIB jednotkami: 654 035 871K, 654 035 869J a 654 035 869K; 5E3 035 871D a 5E3 035 869D.....

..do čehož krásně spadá moje s Bolerem a 654 035 869K, takže mám stejně smůlu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Máme Fabii 4 od 01/23 a dodali ji bez bezdrátového smartlinku, prý nejsou komponenty 😕 Ptala jsem se na infolince jestli to půjde dodělat, bylo mi sděleno, že na tom pracují, ale zatím to nejde. Tak kdyby se vám někdy podařilo získat nové info, sem s ním! Taky čekám na řešení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je teď nové? V únoru 23 říkali, že nic není. A je mi to tedy stejně prd platné, mám Amundsena 🙈 Jinak to stejně nechápu…píšou aktivační klíč což mi zní jako věc softwaru a ne hardwaru. Pokud mi tam chybí čip tak můžu aktivovat do aleluja když není co 🤷🏻‍♀️ 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, Patrik1971 napsal:

A nema Amundsen ten  potrebny WLAN standartne?

Ne 😕 Bylo to za příplatek. SmartLink + se to myslím jmenovalo. Nechala jsem si kvůli tomu dát i dobíjecí šuplík. Až při předávce auta, když jsem se zeptala, mi řekli, že tam bezdrátový SmartLink není, že nejsou komponenty 😤 No, asi jak na která auta 🤬 Takže telefon standardně přes Bluetooth ale CarPlay jen přes kabel 😡

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja mam sice v Scale 09/2022 iba Bolero a tiez bolo oproti zadaniu do vyroby kvoli chybajucemu polovodicu/cipu vyrobene bez bezdrotoveho smartlinku a aj bola na auto poskytnuta  zlava tusim 12 eur,ale nasledne som si ho aktivacnym klucom daval aktivovat par mesiacov dozadu a teraz uz fungujem vpoho bezdrotovo....takze neznamena ze tam chybal a uz je to stratene.

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Mně Škoda sdělila že to nelze (Amundsen). Když jsem se ptala co s tím tedy, jestli výměna Infotainmentu tak mi odpověděli viz níže. Úplně mi to nedává smysl a budu se s nimi dohadovat dál 🤦🏻‍♀️

 

Děkujeme za Váš email a mrzí nás, že nesouhlasíte s poskytnutým vyjádřením. K uvedené záležitosti si dovolujeme doplnit, že záměna infotainmentu vozidla není z technického hlediska možná: odlišné HW provedení, odlišná elektroinstalace, kompatibilita s okolními jednotkami, rozdílnost PR čísel, ochrana komponent, licenční výbavy a SW konfigurace okolních jednotek.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@KateCZ jestliže to auto nemá výbavu z výroby, a jedno období skutečně nebyly komponenty, tak to do auta už nikdo nedostane. Tak jak píše, předpokládám že někdo z infolinky ze škodovky. 

Dej sem nebo do SZ  VINko, kouknu schválně jak je na tom teď aktuálně stav s aktivací po dokoupení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SmartLink + byl objednán, ale nedodán z důvodu nedostatku čipů. Oznámili mi to až při dodávce (čekačka 15měsíců). Kdyby mi řekli, že se výroba prodlouží třeba o půl roku tak počkám. Ale neřekli nic 😕 Bez bezdrátu bych to auto nikdy neobjednala. Navíc mi na infolince řekli, že SmartLink + a bezdrátový CarPlay není stejný pojem, což už mi vůbec nedává smysl.

VIN posílám SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ať mi ten infotainment vymění, to taky nejde? Jak si vůbec můžou něco takového dovolit?  😤 Jsem z toho totálně zoufalá. Navíc máme iPhone 11 a 15, takže 2 kabely. 🤦🏻‍♀️ Přes kabel jsem měla připojený telefon už ve Fabii 1 (vyměněné rádio) a nikdy jsem si nemyslela, že s kabely budu bojovat i u nového auta v roce 2024  🤬

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vážně z důvodu navázání spousty dalších jednotek a systémů v autě nejde. Na tohle bohužel nová auta nejsou dělaná. Můžeš se s nima hádat, dohadovat, domlouvat, ale do tohodle auta to nedostaneš. 

Jestli ti na tom stojí bytí a nebyti, tak můžeš auto vyměnit. V jiném případě holt drátová technologie. 

Editováno: , autor: lucky.jack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...