Přejít na obsah

Za studena cuká


Norbi_CZ

Doporučené příspěvky

Čau lidi.

Poslední týden pozoruju u svého auta, že po nastartování se studeným motorem mi to při jízdě cuká. Normálně jedu a najednou to cukne, někdy i víckrát po sobě. Jak se motor trochu zahřeje tak už je vše ok. Nevíte co s tím může být? A co s tím dělat? Předem díky za reakce. (benzín 1.6, 55kW)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam tu samou octavku, ted to resim, zezacatku to delalo jak popisujes, to me nevadilo, bylo to jen obcas.Ale ted uz jezdím, že sotva někam dojedu, cuká i při zahřátem motoru a za jízdy se dusí.

Co ti doporučuju, tak na prvním místě to nech napíchnout na VAG a budeš chytřejší.Já jsem si to konečně nechal dnes napíchnout a mám v háji čidlo teploty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam tu samou octavku, ted to resim, zezacatku to delalo jak popisujes, to me nevadilo, bylo to jen obcas.Ale ted uz jezdím, že sotva někam dojedu, cuká i při zahřátem motoru a za jízdy se dusí.

Co ti doporučuju, tak na prvním místě to nech napíchnout na VAG a budeš chytřejší.Já jsem si to konečně nechal dnes napíchnout a mám v háji čidlo teploty.

Mam stejny problem - taky jen pri studenem motoru, behem 5-ti min to udela tak 1x - staci ubrat plyn a znovu pridat a jedu uz bez problemu. Je to zradne v tom, ze clovek potrebuje akcelerovat na krizovatce...a ono nic. :( Jeste nikdy to neudelalo, kdyz byl motor zahraty. Zacalo to delat, jak se ochladilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau lidi.

Poslední týden pozoruju u svého auta, že po nastartování se studeným motorem mi to při jízdě cuká. Normálně jedu a najednou to cukne, někdy i víckrát po sobě. Jak se motor trochu zahřeje tak už je vše ok. Nevíte co s tím může být? A co s tím dělat? Předem díky za reakce. (benzín 1.6, 55kW)

se dívám jsi z Olmika

jestli chceš tak ti to píchnu na VAG v Prostějově

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam tu samou octavku, ted to resim, zezacatku to delalo jak popisujes, to me nevadilo, bylo to jen obcas.Ale ted uz jezdím, že sotva někam dojedu, cuká i při zahřátem motoru a za jízdy se dusí.

Co ti doporučuju, tak na prvním místě to nech napíchnout na VAG a budeš chytřejší.Já jsem si to konečně nechal dnes napíchnout a mám v háji čidlo teploty.

Jo tak čidlo teploty mám v pytli stoprocentně. Protože ručička se ani nehne... A co s tím hodláš dělat? Na kolik to tak vyjde ta oprava čidla? A po opravě by to mělo zase frčet v pohodě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VAG-je přístroj (počítač s programem), který po zapojení do zásuvky v autě ti vypíše hodnoty, které auto má.A když je něco špatně tak se ti to tam ukáže, kde se stala chyba-co je v haji.Ale umi to spoustu užitečných jiných věcí.

Dnes jsem měl napíchnutí zadarmo, v servise zi zaplatíš i třeba 1000 kč.Najdi si někodo v tvém okolí, kdo tomu rozumí a udělá ti to.

Pak, až ti ten člověk řekne co máš špatné, tak to vyměň a zase to nech projet VAGEM a uvidíš.

To jsou mé rady z vlastní zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...