Přejít na obsah

Porucha prevodovka, porucha voliaca paka


alexgala2

Doporučené příspěvky

Oranžová většinou jen hlásí problém, se kterým se dá, třeba omezeně, ale pokračovat v jízdě. Taky jsem to s DSG zažil a po této hlášce jsem ještě přejel před dům a tam hláška pro změnu: Nebezpečí rozjetí! P není možný. Zatáhněte prosím parkovací brzdu. Následoval telefonát do autorizáku a když jsem se chystal odjet do servisu už přišla jen "smrtící" červená hláška: Vadná převodovka. Bezpečně odstavte vozidlo.

Takže pasivní cesta do servisu a výměna celého bloku s voličem DSG.

...a to na 2x, protože napoprvé to zdrbali a volící páka v novém panelu nebyla ve stejné poloze, jako ta demontovaná a řídící jednotka se s nima nebavila a totálně nebyla schopnat správně poznat posuv páky mezi R, N a D/S.

Editováno: , autor: Zzzzz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
před 18 hodinami, NemesiSK napsal:

Mne sa to stalo 700km od domu.

Volal som do servisu, vraj vo voliči DSG odchádza čidlo, ktoré sníma polohu páky.

Podľa technika žiadna panika, všetko bude fungovať.

Došiel som s tým v pohode domov a servis ma objendal na výmenu voliča DSG.

Tak pak napiš na kolik ti to nacenili, pokud to je po záruce. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 5 měsíců později...

Jako fajn, samozřejmě ti přeji klid, ale já bych to, po své zkušenosti, řešil.

On Murphy nespí a příjde to v červené hlášce a bez možnosti odjet, když to budeš nejméně potřebovat.

 

Editováno: , autor: Zzzzz
  • Díky 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Mám golf mk8 a ten istý problém pri 51tis km,jedná sa o ročník 2021. Výmena modulu a práca 510€..auto je mesiac po záruke .

 

Edit: Po výmene modulu a prejdení  cca 2400km vyhodilo tú istú chybu!  Pri reklamácii mi bolo povedané, že je nutná výmena ďalšieho dielu (doplním keď budem presne vedieť o čo sa jedná ) ktorý bude komunikovať s vymeneným modulom. Cena nového dielu + 490€! Tak teraz neviem ,či bola výmena modulu nutná, keďže aj nový ukazuje tú istú závadu, alebo stačila výmena tohoto druhého dielu.  Nakoniec sa reklamácia opravy zmenila na navýšenie ceny opravy. 

Editováno: , autor: chove.4
Pôvodne uvedená cena opravy bola znížená
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...