Přejít na obsah

Jak na kat u 1.8T?


20Bad

Doporučené příspěvky

pockat. Lambda u 1.8T je medzi katom a motorom alebo medzi katom a koncom vyfuku. Lebo ak je medzi katom a motorom tak by nemala hlasit chybu lebo pre nu sa nic nezmeni. a podla mna by nemala byt za katom lebo by hlasila chybu aj pri pokazenom:zanesenom:upchatom kate. Ale nevyznam sa do toho tak mi to please vysvetlite

Editováno: , autor: danone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze tam su dve sondy? je to rozdelene podla rocnikov ci ma dve alebo jednu? ja mam rv. 2000 ked dam kat do prdele tak ta druha bude hlasit chybu? a ked ju odpojim ajtak bude hlasit chybu? alebo ako to je. VAG nemam a kat. ties mat nechcem. nie ze by som nemal rad zivotne prostredie ale je to podla mna blbost ked ja si mam dusit auto kvoli emisiam a niaky buk nastartuje staru Vtriesku a zadymy pol dediny.

Editováno: , autor: danone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam jednu lambu pred katem a jednu za katem, pokud kat pujde ven bude teda hlasit ta druha ze kat je v haji ted jde o to ze bude svitit kontrola motoru, to snesu ale jakym zpusobem bude upravena smes a jak bude ŘJ korigovat jeho nefunkčnost, pokud to bude jen hlasit chybu tak to je ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...