Přejít na obsah

Prasknutí čelního skla


ktechapp

Doporučené příspěvky

Dobrý den, před pár týdny mi při jízdě prasklo přibližně uprostřed čelní sklo (vyhřivané). Přisuzoval jsem to kamínku mršťenému z kola přede mnou jedoucího vozu. Toto jsem řešil skrz pojišťovnu. Dostavil se technik a provedl zcelení. To se úplně nepodařilo (prasklina byla stále viditelná), alespoň to vyplnil nějakou hmotou.

Teď mi ale při jízdě po dálnici prasklo znovu, téměř přesně v úrovni předchozí praskliny, jen asi 3cm nad. Při této jízdě nebylo v mém okolí žadné auto, z kterého by mohlo něco odletět.

Pokaždé to byl jiný druh praskliny a nezasahovaly do sebe.

Stalo se Vám někdy něco podobného? Může se jednat o výrobní vadu skla?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jistě, že výměna přes pojišťovnu.

Divím se, že se to vůbec na poprvé pokoušel ten "technik" opravit lepením, když to bylo, jak píšeš někde uprostřed a ve výhledovém poli.

I když by ti tam žáden kamínek zrovna nevpálil, tak si musíš uvědomit, že v tom skle dochází k velikému pnutí i když máš pocit, že jedeš po krásně rovné dálnici. Navíc rozdíly teplot uvnitř a venku tomu taky nepřispívají.

Takže za mě jasná výměna.

Editováno: , autor: Zzzzz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...