Přejít na obsah

Elektrický zámek dveří spolujezdce


padluke

Doporučené příspěvky

Ahoj, dobrý den, potřeboval bych poradit. Mám Rapida Liftback 2016 a je problém se zamykáním zadních dveří za řidičem. Nejdříve se to projevovalo tím, že při zamknutí auta dálkou, se tyto dveře náhodně buď zamkly nebo ne. Dalším ukazatelem problému je, při začínající jízdě se automaticky chce auto zamknout, jenže v tom momentu, zadní zámek začne procvakávat a zamknutí se neprovede. Při pokusu zamknout auto pomocí tlačítka na přístrojovce, se zámky zamknou a hned odpadnou. Měl jsem tedy podezření na ten zadní zámek, ten jsem vyměnil za jiný, ale stejně mi to zamykaní nefunguje. Proto se ptám, má někdo nějaký tip na co se zaměřit? Kde co změřit, vyzkoušet? a v neposlední řadě, má někdo zkušenost jak vyndaný zámek vyzkoušet? na jaké piny připojit napětí a podobně? Děkuji moc za případnou radu, pomoc. Lukáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...