Přejít na obsah

Zámek dveří Superb III.


Goauld

Doporučené příspěvky

V 8. 6. 2023 na 20:38, OndřejHnanda napsal:

Ahoj,

 

poradí někdo??

 

Pokazil se mi zadní zámek pravých dveří.. postupoval jsem tak, že jsem demontoval tapec, odpojil konektory od repra, ovládání oken, sundal kryt pod kterým je zámek a odpojil konektor zámku. Zámek jsem demontoval včetně lanek ... a namontoval zpátky zapojil konektor, ale zámek nereaguje :-( Kupoval jsem podle VIN origoš za 5k. Nenapadá někoho kde by mohl být problém? Popř. jak správně postupovat?

 

Díky

Je asi potřeba zapojit konektory i ty co jsou na krabičce připevněné na tévnitřní výplni dveří jak je díra k zámku. Bez nich mi to taky necvakalo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak myslím že toho Supa asi pošlu někde ze skály. Dnes jsem se pokusil vyměnit ten zámek, ale ztroskotal jsem na šroubech kterým je připevněný ke dveřím. Byly tak dorvané, že při povolování se na nich strhly hrany a ani se nehly. Než je odvrtám, tak potřebuju zjistit, jaký je to typ, ale nemohu to nikde najít. Nedokázal by to prosím někdo zjistit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Tak jsem tam znova. Tentokrát přední dveře u spolujezdce.. mě jebne.

Můžete mi prosím někdo poradit jestli je u předních dveří potřeba řešit tu elektronickou pojistku jako u zadních? 

Případně číslo dílu a nějakou radu kde sehnat? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...