Přejít na obsah

Superb 125kw DSG - problem z prevodovkou


wishgranter042

Doporučené příspěvky

Zdravim 

Kupil som  Superb 360k km, vymenili sa rozvody, 6hran, olejove cerpadlo, vymeneny zotrvacnik, predne loziska, vymena oleja v prevodovke, vyvazenie kolies + digitalna geometria. 
ciste preradovanie, netrha, plynula jazda v celom rozsahu  

v skratke  pri cca 60-80 kmh a 120-140km/h tiaslo auto ( ako ked su nevyvazene prenumatiky ale tie vis vyssie vyvazene aj geometria OK ) 
pred cca tyzdnom zacal problem pri cuvani do mierneho kopca z domu auto akoby nevladalo vycuvat a problem pri pridavani v D rezime  ze triaslo autom ale len mierne, Skontrolovali sme trysky  OK, EGR OK, a atd. robilo to len za studena tzn cca po 5 km prejdenych  to prestalo a robili len pri tych 120-140  kmh  najzdil som od kupy cca +-3000km

vcera som bol na cca 120km jazde,  dal som si kavu  a isiel dojazd 5km domov.  auto ale zacalo znovu triast, akovy nechcelo preradit, motor isiel do otackok a az cca pri 3000+ to preradovalo,  celou cestou cca 5km problem ze ak som priaval a dostal na cca 60km/h tak znacne zacalo triast autom-motorom.  z toho co som si nastudoval to bude PREVODOVKA ( v skratke ine to nebude ! ) viacmenej som nemal odvahu prdavat viac koli silenjucim vybraciam -riziko poškodenia... 

otazka znie ze co to moze byt podla popisov, mecahtronika, loziska, spojka, nieco ine  ??  Nech viem ci sa oplati davat to na opravu-repas ( 2-3 tyzdne ) alebo radsej kupit jazdenu ( otestovanu ) prevodovku z cca 160k km ? ( +-700 EUR ) 

tznak ste mali nieco podobne, co bolo pricinou problemu ???   
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...