Jump to content

LuCasX

Uživatel
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

21 Excellent

About LuCasX

 • Rank
  Uživatel
 • Birthday 12/20/1985

Recent Profile Visitors

211 profile views
 1. LuCasX

  Letní pneumatiky

  Nemáte někdo tyto pneu - Fulda SportControl 2 - 225/40 R18 92Y (spotřeba - C, přilnavost mokro - A, hlučnost - 68 dB)? Uvažuji o jejich koupi, tak mě zajímají nějaké zkušenosti.
 2. Je schopen mi někdo říct, zda BCM jednotka 5Q0937084AH (5WK50892-H) umí podsvícení prostoru nohou? Díky
 3. Jak moc se vyznáš v elektrice a jak jsi zručný? Dle mého je fakt problém s kontrolou prasklých žárovek, já musel tahat kabel s + od jinud, dá se to obelstít i použitím relé. Snad se k tomu vyjádří i někdo jiný, kdo má OII nastudovanou.
 4. U mé OIII jsem instaloval LED pásky (ale na potkávačky) a měl jsem problém právě s kontrolou prasklých žárovek. Co to dělá, když jen pootočíš klíčkem do startovací polohy? Tam by ti to mělo svítit (já dokud jsem nenastartoval, tak pásky svítili, po nastartování po 2 vteřinách zhasly)
 5. Já to dělal s LP a funguje v poho, žádné delší načítání oproti minulým verzím jsem nezaznamenal
 6. Pánové, dnes jsem měl rozdělanou trubku přívodu vzduchu do intercooleru, tak jsem do otvoru dal telefon a pořídil nějaké fotky To co je na nějaké té přepážce - bude to chladící kapalina, nebo olej? Celkově vnitřek té přívodní trubky byl spíš mastný a to na obou koncích - trubka na fotce dole. Tak se ptám. Díky
 7. Tak za sebe hlásím, mise splněna. Dnešní odpoledne jsem věnoval výměně termostatu a dopadlo to úspěchem. Teď už není problém se s teplotou dostat na 90° a hadice do chladiče je studená. Teplota oleje taky stoupla - na nějakých cca 100°. Ale co je hlavní, tak teplotu to drží na těch 90° ;)
 8. Pánové, měl bych dotaz ohledně BCM jednotky. Vše potřebné k podsvícení nohou mám nainstalováno, ale v Caristě mi chybí možnost dokodovat podsvícení noh - jakoby to jednotka neuměla. Existujou i nějaké BCM jednotky, které to neumožňují? Na pinu C72 byl kolíček, takže jednotka je na této pozici vybavena. Nesetkal se s tím někdo?
 9. @LukášCBR a máš taky tu 4.1 betu 10? jinak to Pulsing jsem tam neměl, to mi přibylo až při aktualizaci na tu beta 10
 10. Tak v nové verzi mám v Lights: Interior navíc akorát to pulzující srdce
 11. @LukášCBR tam jsem se díval jako první, takže to asi moje auto neumí. Stáhnu si novější verzi, co je o příspěvek výše, měl jsem betu 8
 12. Dá se u OIII v Caristě nakodovat podsvícení prostoru noh? Buď jsem slepý, nebo to nemůžu najít. Tak se ptám. Díky
 13. Jo, takže je tam ten s "nožičkama" jo, protože mě mate, že na některých e-shopech je varianta s nožičkama a varianta bez - podstatně nižší.
 14. Dá se podle něčeho poznat, který typ termostatu je v autě? Potřebuji ho vyměnit, trubka do chladiče je horká, i když budík ukazuje 70°C. motor CKFC - 110kW - výroba 11/2014
×
×
 • Create New...