Jump to content

LuCasX

Uživatel
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

29 Excellent

About LuCasX

 • Rank
  Uživatel
 • Birthday 12/20/1985

Recent Profile Visitors

342 profile views
 1. Hele, já jsem měnil taky termostat, starý byl špatný - pořád otevřený, takže jsem okruh chlazení ani neohřál na provozní teplotu ( budíkových 70-80°C ) a regenerace DPF fungovala normálně/spouštěla se.
 2. LuCasX

  Letní pneumatiky

  Právě teď se mezi nimi (Nokian) a Fuldou rozhoduji, Barumky jsem zavrhnul už dávno, to bych už spíš koupil Savu
 3. Však já tam ten nový ani nedával ;) Jen mi při pohledu na starou destičku s ustřiženým kabelem a nasazeným senzorem mi proběhlo hlavou - really?, WTF
 4. Taky mě to už nepřekvapuje po tom, na čem všem se šetřilo. Ale proč o tom v dílenské píšou :D :D
 5. Tak za sebe můžu říct, že kontrolu obložení nemám. Před týdnem jsem si měnil destičky, snímač na destičce byl osazen, nicméně hned za ním byl kablík odstřižen. Konektor pro zapojení nikde. Co jsem se díval do dílenské, tak pro výměnu destiček (brzdy PC57) je uvedeno, vytáhněte konektor snímače tloušťky obložení :) Takže nový snímač leží v šuplíku a budu to muset kontrolovat při přehazování kol
 6. @embino dost omezeně u té Carly znamená co přesně? Kodovaní jde?
 7. LuCasX

  Letní pneumatiky

  Nemáte někdo tyto pneu - Fulda SportControl 2 - 225/40 R18 92Y (spotřeba - C, přilnavost mokro - A, hlučnost - 68 dB)? Uvažuji o jejich koupi, tak mě zajímají nějaké zkušenosti.
 8. Je schopen mi někdo říct, zda BCM jednotka 5Q0937084AH (5WK50892-H) umí podsvícení prostoru nohou? Díky
 9. Jak moc se vyznáš v elektrice a jak jsi zručný? Dle mého je fakt problém s kontrolou prasklých žárovek, já musel tahat kabel s + od jinud, dá se to obelstít i použitím relé. Snad se k tomu vyjádří i někdo jiný, kdo má OII nastudovanou.
 10. U mé OIII jsem instaloval LED pásky (ale na potkávačky) a měl jsem problém právě s kontrolou prasklých žárovek. Co to dělá, když jen pootočíš klíčkem do startovací polohy? Tam by ti to mělo svítit (já dokud jsem nenastartoval, tak pásky svítili, po nastartování po 2 vteřinách zhasly)
 11. Já to dělal s LP a funguje v poho, žádné delší načítání oproti minulým verzím jsem nezaznamenal
 12. Pánové, dnes jsem měl rozdělanou trubku přívodu vzduchu do intercooleru, tak jsem do otvoru dal telefon a pořídil nějaké fotky To co je na nějaké té přepážce - bude to chladící kapalina, nebo olej? Celkově vnitřek té přívodní trubky byl spíš mastný a to na obou koncích - trubka na fotce dole. Tak se ptám. Díky
 13. Tak za sebe hlásím, mise splněna. Dnešní odpoledne jsem věnoval výměně termostatu a dopadlo to úspěchem. Teď už není problém se s teplotou dostat na 90° a hadice do chladiče je studená. Teplota oleje taky stoupla - na nějakých cca 100°. Ale co je hlavní, tak teplotu to drží na těch 90° ;)
 14. Pánové, měl bych dotaz ohledně BCM jednotky. Vše potřebné k podsvícení nohou mám nainstalováno, ale v Caristě mi chybí možnost dokodovat podsvícení noh - jakoby to jednotka neuměla. Existujou i nějaké BCM jednotky, které to neumožňují? Na pinu C72 byl kolíček, takže jednotka je na této pozici vybavena. Nesetkal se s tím někdo?
 15. @LukášCBR a máš taky tu 4.1 betu 10? jinak to Pulsing jsem tam neměl, to mi přibylo až při aktualizaci na tu beta 10
×
×
 • Create New...