Přejít na obsah

Lista nad RZ (L&K Style)


lamosi

Doporučené příspěvky

Samostatna chromovana lista se da bezne koupit (objednat) u autorizovaneho servisu. Cena snad okolo 300 kč, nevim presne.. Lista ma mam dojem ze zadni strany ctyri cudliky :D Takze puvodni plast nad SPZ trebas presne navrtat, listu nasadit a zdruhe strany nejak zatavit a nebo cudliky urezat a listu necim prilepit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vedel by mi prosim niekto poradit, kde by som mohol zohnat striebornu chromovu listu nad RZ na Combi 2003, ale nie celu, len tak, ako to ma L&K... pripadne ci to treba vymenit cele, alebo sa da zohnat len ako nahrada za ten maly plast ... Moc dik :)

Najdi si tu uživatele BadyS,ten je má,a za super cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vedel by mi prosim niekto poradit, kde by som mohol zohnat striebornu chromovu listu nad RZ na Combi 2003, ale nie celu, len tak, ako to ma L&K... pripadne ci to treba vymenit cele, alebo sa da zohnat len ako nahrada za ten maly plast ... Moc dik :)

Najdi si tu uživatele BadyS,ten je má,a za super cenu

ano mam je, celou lištu stříbrnou včetně chrom linky L&K nebo jen samotné chrom laurin, které se montují přesně tak jak to popsal Misaček.Napiš SZ pokud máš zájem nebo koukni do bazaru ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak lišta sa konečne po dlhej dobe dostala ku mne. Ďakujem BadyS -_- Jinak, mam este otazku ... ked ju namontujem vyssie popisanym sposobom, bude mi trcat oproti zbytku plastu okolo ... je to tak i na L&K? Akosi nemozem natrafit na L&K a nepamatam si to ako to vyzera tam ... ci tam je cela lista nad SPZ ina?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...