Přejít na obsah

Chladic deravy


Soprano_Tony

Doporučené příspěvky

hehe vynimocne vam davam za pravdu ... , asi to povolilo tymi teplotnymi otrasmi, takze lepidla made in USA su na h....o presne tak ako tie made in China. nastastie to zacalo iba kvapkat takze som neprisiel o vsetku G12-ku, dolial som asi len pol litra.

predtym som zhanal na vrakovisku a ten manik mi zahaluzil 2500sk, otec ma znameho v mototechnene tak nejak pospekulovali a mam novy za 2200sk, vymeneny za dve hodinky svojpomocne.

takze aj na blbosti a chybach sa clovek uci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nepatri to sice k tomu, ale vdaka tomu som praskol ten chladic, mam trosku dotlucene plasty co kryju motor a hlavne chladic, cim ich dat dokopy?

Nejlépe koupit nové - pokud je to pevnostně-funkční díl.

Pokud je to esteticko-funkční díl, zkus to slepit tím zázračným lepidlem nebo pájkou.

Pokud je to estetický díl - nechat být, popř. vymontovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě přijde neoriginální chladič jako dobrá volba. Si snad někdo myslí, že ho v Boleslavy snad vyrábí. Konečně pochopte, že škodovka tomu chladiči dá pouze přebal a ten kus papíru a igelitu se počítá v řádech desítek % nahoru. Existují přední výrobci chladičů a cena na Fábii tak 2.500,-škodofka je od nich bere samozřejmě taky! Platit v tomto případě peníze navíc je naprostá zhovadilost...

Opravovat původní je asi podle mě taky zbytečně riskantní. V nejhorší chvíly na nejhorším místě tak to chodí...

Editováno: , autor: Petris
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...