Přejít na obsah

dodelani log. steracu


drass

Doporučené příspěvky

  • o 10 měsíců později...

Nejakou dobu jsem ted jezdil se Superbem co ma senzor na sterace. Docela se mi to zalibilo a navic mam rad tyhle blbosti ;-) Z toho co tady ctu zjistuju, ze se puvodni cyklovac menit nemusi...je to tak? Staci tedy zavest kablik od senzoru ke stavajicimu cyklovaci nebo je jeste potreba nejaka RJ? Jak se provadi montaz toho senzoru? Musi se nejak sundat drzak zrcatka a vymenit za jiny? Delal to uz nekdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejakou dobu jsem ted jezdil se Superbem co ma senzor na sterace. Docela se mi to zalibilo a navic mam rad tyhle blbosti ;-) Z toho co tady ctu zjistuju, ze se puvodni cyklovac menit nemusi...je to tak? Staci tedy zavest kablik od senzoru ke stavajicimu cyklovaci nebo je jeste potreba nejaka RJ? Jak se provadi montaz toho senzoru? Musi se nejak sundat drzak zrcatka a vymenit za jiny? Delal to uz nekdo?

asi takto:

nejprv si obstaráš nové přední sklo s držákem na senzor a zrcátko, pak ho tam necháš dát, sundáš horní obložení A sloupku, spodek palubky u řidiče, natáhneš kabeláž 1x kostra, 2x do cyklovače, dáš zrcátko se senzorem a vyměníš cyklovač za cyklovač s číslem: 192, toť vše

PS: kabeláž a cyklovač 192 tu teď mám ;)

pokud máš ďubku ve skle, vyměň ho na pojištovnu za sklo na senzor a máš to vychytaný :)

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi takto:

nejprv si obstaráš nové přední sklo s držákem na senzor a zrcátko, pak ho tam necháš dát, sundáš horní obložení A sloupku, spodek palubky u řidiče, natáhneš kabeláž 1x kostra, 2x do cyklovače, dáš zrcátko se senzorem a vyměníš cyklovač za cyklovač s číslem: 192, toť vše

PS: kabeláž a cyklovač 192 tu teď mám ;)

pokud máš ďubku ve skle, vyměň ho na pojištovnu za sklo na senzor a máš to vychytaný :)

To se musi menit komplet sklo jo? Myslel jsem ze to jde jen dodelat..tak do toho se mi moc nechce... :-) a zrctako musi jit taky jiny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...