Přejít na obsah

Naše koníčky, zájmy...


Peterer

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Nejlepší je podle mě původní film z roku 44 ( asi). Tam jsou použitý autentický záběry z posledního náletu. V novém zpracování ala Hollywood tak trochu překroutili historii když MB přistála jak řešeto. :feve:

Přitom poslední let proběhl bez jediného škrábnutí a naprosto v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší je podle mě původní film z roku 44 ( asi). Tam jsou použitý autentický záběry z posledního náletu. V novém zpracování ala Hollywood tak trochu překroutili historii když MB přistála jak řešeto. :feve:

Přitom poslední let proběhl bez jediného škrábnutí a naprosto v pohodě.

Ten puvodni film bych docela rad videl... Ale na druhou stranu... kdyz clovek nezna skutecnej prubeh posledniho letu a vidi to poprvy, tak si myslim, ze to je dobry. Mne osobne to neva... film jsem videl tolikrat, ze to ani nepocitam :D :D

Jinak jsem docela nemohl, kdyz v knizce psali o povalecnem turne... Pri jednom letu protahnul MB pres kridlo mezi dvema budovama radnice nebo co to bylo. Jen to tam vytriskalo asi dve okna do kancelare... Ja zkusim najit v knizce obrazek ty budovy...

Editováno: , autor: Com-aaR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten puvodni film bych docela rad videl... Ale na druhou stranu... kdyz clovek nezna skutecnej prubeh posledniho letu a vidi to poprvy, tak si myslim, ze to je dobry. Mne osobne to neva... film jsem videl tolikrat, ze to ani nepocitam :D :D

Jinak jsem docela nemohl, kdyz v knizce psali o povalecnem turne... Pri jednom letu protahnul MB pres kridlo mezi dvema budovama radnice nebo co to bylo. Jen to tam vytriskalo asi dve okna do kancelare... Ja zkusim najit v knizce obrazek ty budovy...

Neříkám že to nové zpracování je uplně out, jen do něj zapracovali všechny příhody, souboje, sestřely sesterských mašin atd. co se MB stalo během služby.

Bohužel MB nebyla první mašina která dosáhla 25 náletů, ale byla tak nějak mediálně nejznámější, tak jí využili. Pro zajímavost, dochovala se do dnešních dnů a to v Muzeu USAF v Daytoně, Ohio, kde jí před pár lety restaurovali a dali znovu do lesku. kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neříkám že to nové zpracování je uplně out, jen do něj zapracovali všechny příhody, souboje, sestřely sesterských mašin atd. co se MB stalo během služby.

Bohužel MB nebyla první mašina která dosáhla 25 náletů, ale byla tak nějak mediálně nejznámější, tak jí využili. Pro zajímavost, dochovala se do dnešních dnů a to v Muzeu USAF v Daytoně, Ohio, kde jí před pár lety restaurovali a dali znovu do lesku. kol5

Nedavno jsem to na netu nasel. Je tam dost obrazku z restaurovani... docela goood

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady jsou ty obrázky. Obal knížky a fotka těch budov...

Ještě jsem na půdě objevil model B-17, který jsem dělal cca před 10 lety - tak postupně restauruju a nějaký foto potom ještě dotlačím ;)

post-5259-1202205483_thumb.jpg

post-5259-1202205502_thumb.jpg

Editováno: , autor: Com-aaR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...