Přejít na obsah

FABIA RS


anry

Doporučené příspěvky

kodemi: no nevím s tím zvukem si s tebou trošku dovolím nesouhlasit s autem jsem velice spokojený, ale jediné co mě na něm trochu štve je právě ten zvuk, prostě je to diesel a tak trochu traktor, člověk si na to musí fakt zvyknout. S tím chipem je to jednouduché mrkněte na cimbu.cz nebo sportmotor.cz a uvidíte ale každopádně to musí dělat odborníci a né někdo v garáži za 3000Kč -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to tlumení by mohlo být fajn -_- , měl jsem diesel v mitsubishi lancer a bylo to teda hrozný..., klepalo se celý auto na volnoběh.., no hrůza, právě toho se bojím u FRS...

ten chip bych si případně nechal dělat určitě v kvalitním servisu od lidí co do toho dělaj, někdo tu posílal odkaz, dělaj to v praze a co jsme si to tam u nich pročítal, vypadá to, že tomu fakt rozuměj... :t

jinak ale to ještě bude hodně zajímavé rozhodování zda FRS nebo ORS, myslel jsem, že rozhodujícím faktorem, který všechno rozsekne bude právě spotřeba, ale poté co jsem zjistil, že i s ORS se dá v klídku jezdit za 7 litrů :unsure::unsure::unsure: , tak nevim nevim... Vám se interier octavie RS nelíbí ?? (kůže všude kam se podíváte, mylsim, že je to dost zajímavě udělaný..) no a kdyby se tam třeba hodily sedačky z FRS II ... sakra, to by byla pecka..

Editováno: , autor: jvees69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jvees69:já bych kůži moc nechtel :-) i kdyz je tam climatronic tak ne .. da se stim jezdit ale nemyslim si ze to je dobry pro ten motor .. U mě rozhoduje FRS...

Teď jsem prolezl pár stránek a s tou spotřebou jsou to přeci jen rozdíly a v reálu to pak bude určitě ještě navýšeno..

Taky bych chtěl být tak rozhodnutý jako ty, abych nemusel furt něco řešit.., jak to čeče děláš???

Chvíli to u mě bylo už jen 60/40 % pro FRS, ale teď je to zase 75/25 % Rozhodujícím faktorem bude u mě nakonec přeci jen ta ekonomičnost vozu... -_-

takhle je ta spotřeba uváděna výrobcem:

ORS 10,8 / 6,4 / 8,0

FRS 6.7 / 4.2 / 5.1

:(:(:(:(:(:(

Editováno: , autor: jvees69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže rozdíl je v tom, že O1RS jede za 6-7l opravdu ekonomickou jízdou na hraně odříkání a při dodržování limitů, já jezdím pravidelně 450km trasu Slovensko a zpět a spotřeba mojí FRS se na této trase pohybuje v rozpětí 4,2l ( dodržování limitů - průměr 78km/h) až 7,5l ( průměr 119km/h - dálnice 180 a okresky 120 a někdy i víc ) z toho 210km D1 a zbytek E50. Přičemž při 140-145-150 tacho se na D1 vejsu lehce pod 6l (5,8-5,9-6,0)

S O1RS jsem neměl možnost jet, ale při stejné jízdě si myslím, že by byl rozdíl opravdu minimálně 2l ( 6,2 vs. 4,2 ) až 3l (7,5 vs. 10,5 -možná i víc. ) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak ale to ještě bude hodně zajímavé rozhodování zda FRS nebo ORS, myslel jsem, že rozhodujícím faktorem, který všechno rozsekne bude právě spotřeba, ale poté co jsem zjistil, že i s ORS se dá v klídku jezdit za 7 litrů

Jestli se dá ORS jezdit v klidu za 7litrů tak FRS vklidu za 4,5 za 5litrů, ale takové ježdění je k ..... :D Občas pojedeš v klidu kolem těch 6litrů, ale parádá je právě v tom že když budeš jezdit divoce tak ta spotřeba nebude zas tak obrovksá. Divej když se půjdu projet tím druhým 1,2 tak to prd jede a když tomu budu "dávat" tak se spotřeba dostane klidně na 12 litrů ale to srovnání jízda v RSu kdy pofrčíš klidně 220 a víc a v 1,2 to prostě nejede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi, ti co mate na svojich RSkach originalne RS kola jake mate ET ????

Som kupil origo RS kola Fabiacke a maju ET 37, videl som ale vsak v technicakoch zapisaane s ET42.

neviete preco????

je to tak - TP uvádí 42, realita je 37. Nevím proč, ale je to tak ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ramses: tak můžeš mi věřit, že v nenačipované FRS "v klidu 220 a víc" rozhodně nepojedeš, protože se to na těch 220 dostane jen z kopce a to ještě poměrně dlouho trvá a už od cca. 190 je jízda značně nepříjemná a nejistá. :(

Joo? Hm, tak to nemohu posoudit páč já ji mám chiplou a už jsem ji tak koupil. Teda aspoň ten maník říkal že je nachipovaná tak tomu musím věřit :D když v ní jel maník co dělá s autama tak říkal že nachipovaná určitě je páč ten jezdil v seriových RS. No a 200 kila tam není zase až tak velký problém dosáhnout, tak fakt nevím.

Teď teda odbočím já jak do sednu do RSa a je to studené tak mi tak zvláštně píská asi turbo nebo nevím ale výchází to z těch míst, až je to zahřáté tak to dělá míň! Dělá vám to taky? :huh::unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...