Přejít na obsah

FABIA RS


anry

Doporučené příspěvky

EMAN VRS : aha :unsure: , no koukám, že tomu asi fakt rozumíš, tak já nevim no... každopádně to, abych si zkontroloval sváry a vyloučil tak bourání mi bylo doporučeno, takže až budu kupovat, určitě si to ohlídám..

- jinak na co mylsíš, že ještě bych si měl dávat pozor?? Přijdeš mi jako člověk co do toho fakt dělá a má nějaký zkušenosti, tak proím o rady... dík

-_-

jukni se ještě na hrany dveří - přejeď prstem. Někdy se lakýra nesere s maskováním a na těhle místech je předěl mezi origo a novým lakem - taková hrana. Obecně koukni na prahy, jestli nejsou poprášené od laku, šrouby na blatníkách (pod kapotou). Jak jdou zavírat dveře. Klasicky kódy na sklech (je tam číslo podle kterýho se dá poznat rok výroby) jestli sedí +/- 1 rok s datem výroby auta.

Jinak v dílenské příručce jsou uvedený šíře spár mezi jednotlivýma dílama karoserie - viz obrázek dole ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem jel z liberce a videl jsem ji jak ji vezou nekam na kamionu a mela volant na "spravny" strane a dneska jsem ji videl taky,stoji pred auto Exner v počernicích uplne u silnice a vypada moc dobre. A stala tam pred chvili ve vecernich hodinach a pochybuhju ze ji jeste nekdo bude uklizet... B):ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem jel z liberce a videl jsem ji jak ji vezou nekam na kamionu a mela volant na "spravny" strane a dneska jsem ji videl taky,stoji pred auto Exner v počernicích uplne u silnice a vypada moc dobre. A stala tam pred chvili ve vecernich hodinach a pochybuhju ze ji jeste nekdo bude uklizet... B):ph34r:

tak dem na to ne ? :D:D:D:smich:-_-:t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem jel z liberce a videl jsem ji jak ji vezou nekam na kamionu a mela volant na "spravny" strane a dneska jsem ji videl taky,stoji pred auto Exner v počernicích uplne u silnice a vypada moc dobre. A stala tam pred chvili ve vecernich hodinach a pochybuhju ze ji jeste nekdo bude uklizet... B):ph34r:

Tak tam opravdu stála celou noc.Byl jsem se na ni ve středu poptat a už je bohužel prodaná a už se ani nedá objednat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, je opravdu krásná, škoda, že přišla na svět tak pozdě v omezeném množství.

Taky mi to připomnělo, že na začátku výroby fabie se taková světle modrá metla stříkala, nevim oficiální název a ani jak dlouho, podle mě moc dlouho ne, protože jich tolik nejezdí. Ovšem u nás si někdo přivezl v téhle barvě fabii combi a to je taky krasavice. Nikdy předtim jsem combika v téhle barvě neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi to připomnělo, že na začátku výroby fabie se taková světle modrá metla stříkala, nevim oficiální název a ani jak dlouho, podle mě moc dlouho ne, protože jich tolik nejezdí. Ovšem u nás si někdo přivezl v téhle barvě fabii combi a to je taky krasavice. Nikdy předtim jsem combika v téhle barvě neviděl.

To byla jiná barva - snad Laguna se jmenovala

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...