Přejít na obsah

FABIA RS


anry

Doporučené příspěvky

--hodně dobrý -_- .. Octavie dostala přes pí.. :D:D:D:palec2:

-_-

:smich::smich::smich::smich: ted si mne pobavil, no tak vzhledem k tomu, ze je to seriova ORS vs cipnuta FRS....a v jine sekci pisou akteri, ze to bylo nastejno, takze... :plol

---tak si to video prohlídni ještě jednou a pozorně... ;););) A že to byla ORS seriová to je jasný, tak si byla obě auta alespoň přibližně výkonově rovna.., až na to, že FRS jela diesel ;););) .... :D:D:smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

--hodně dobrý -_- .. Octavie dostala přes pí.. :D:D:D:palec2:

-_-

:smich::smich::smich::smich: ted si mne pobavil, no tak vzhledem k tomu, ze je to seriova ORS vs cipnuta FRS....a v jine sekci pisou akteri, ze to bylo nastejno, takze... :plol

---tak si to video prohlídni ještě jendou a pozorně... ;););) A že to byla ORS seriová to je jasný, tak si byla obě auta alespoň přibližně výkonově rovna.., až na to, že FRS je diesel ;););) ....

--jinak GRYGY supr, konecne jsem na tom poslednim videu co jsi sem hodil odkaz slysel motor FRS.., diesel se v tom nezapře no..

Ta octavie to je jinej zvuk..., ale to je tak všechno... :smich::smich:

Editováno: , autor: jvees69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste tady

Jinak to velky rozdil nebyl.Navic, pri kazde jizde vyzdy jeden z nas neco zmrvil -_-

Ty woe pěkně se ti z toho zadýmilo :D nevím proč ale mě se z toho tak moc nekouří, tak nevím jestli je něco špatně u mě nebo u tebe. Přitom to mám taky na chipované, alespoň ten borec co to prodával tak říkal, že to je <_<:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste tady 

Jinak  to  velky  rozdil  nebyl.Navic, pri  kazde  jizde  vyzdy  jeden  z  nas  neco  zmrvil -_-

Ty woe pěkně se ti z toho zadýmilo :D nevím proč ale mě se z toho tak moc nekouří, tak nevím jestli je něco špatně u mě nebo u tebe. Přitom to mám taky na chipované, alespoň ten borec co to prodával tak říkal, že to je <_<:)

já teda nevim jak si to myslel, ale kouřilo se mu z toho proto, pač zadupl plyn na podlahu ;)

Je logický, že když jedeš normálně, tolik to nekouří -_- TOHLE BYLA ALE EXTRÉMNÍ JÍZDA B) proto...

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Iveeeee.. Na tipcaru nenajdeš nic moc.. Spíš teda nic.... alespon ja jsem se tam dival pul roku a bez uspechu. Co taky chceš po bazarech. Hodně jsem toho objezdil, byly to samé mrdky, lakované to a ono, hodně jsem jich viděl takže když mi hodíš odkaz možná tam nebudeš muset ani jezdit a řeknu ti co to je.. Spíš mít štěstí a najít něco v annonci a vybírat ze soukromých inzerátů ale to je všem jasné, nechci popisovat již zaběhnuté věci. Sehnal jsem nakonec černou rok 06 s najetyma 26tis. a mám ji rok v záruce. za cca 340tis. Měj se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Iveeeee.. Na tipcaru nenajdeš nic moc.. Spíš teda nic.... alespon ja jsem se tam dival pul roku a bez uspechu. Co taky chceš po bazarech. Hodně jsem toho objezdil, byly to samé mrdky, lakované to a ono, hodně jsem jich viděl takže když mi hodíš odkaz možná tam nebudeš muset ani jezdit a řeknu ti co to je.. Spíš mít štěstí a najít něco v annonci a vybírat ze soukromých inzerátů ale to je všem jasné, nechci popisovat již zaběhnuté věci. Sehnal jsem nakonec černou rok 06 s najetyma 26tis. a mám ji rok v záruce. za cca 340tis. Měj se.

rok 06, najeto 26 tisíc za 340 ?? tak to je hodně dobrá koupě no... :huh:

¨já jen, že na tipcars je fakt vývběr, jak sem psal, dá se tam najít v průměru tak 15 RS, většinou černých... a slušný ceny, i za 270 sem tam viděl a vypadala slušně i s výbavou..

no ale jak říkáš, v anonci by to mohlo být asi nejlepší...

odkaz bych ti hodil, ale přes tipcars to přímo nejde.. :(

---jinak teď třeba je tam taky 06 a najeto 18tisíc za 349... slušný, ne? a je v plný palbě... -_-;) - dokonce i s chipem..

Editováno: , autor: jvees69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím. Už na první pohled se mi nezdá. Navíc je to dovoz, nemám nic proti dovozu, sám s ním mám jisté zkušenosti ale předem už počítej s tím že to je bourané.. Třeba pěkně.... a je i možná pěkně opravené.... je to možné ale není to origo. Navíc nemá ani origo kola a bez nich to není RS:-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste tady  

Jinak   to  velky  rozdil  nebyl.Navic, pri  kazde  jizde  vyzdy  jeden  z  nas  neco  zmrvil -_-

Ty woe pěkně se ti z toho zadýmilo :D nevím proč ale mě se z toho tak moc nekouří, tak nevím jestli je něco špatně u mě nebo u tebe. Přitom to mám taky na chipované, alespoň ten borec co to prodával tak říkal, že to je <_<:)

já teda nevim jak si to myslel, ale kouřilo se mu z toho proto, pač zadupl plyn na podlahu ;)

Je logický, že když jedeš normálně, tolik to nekouří -_- TOHLE BYLA ALE EXTRÉMNÍ JÍZDA B) proto...

:palec2:

Ty woe to si snad ze mě děláš srandu ne?! :) to je mi jasné že je to tím že tomu verval, kouří mi to podstatně míň když tomu taky vervu, chápeš?! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

j, už chápu.. ;) ... ale tak to bych chtěl fakt vidět jak míň.., tohle mi přišlo jako normální když to tak narval...

EMAN VRS : aha :unsure: , no koukám, že tomu asi fakt rozumíš, tak já nevim no... každopádně to, abych si zkontroloval sváry a vyloučil tak bourání mi bylo doporučeno, takže až budu kupovat, určitě si to ohlídám..

- jinak na co mylsíš, že ještě bych si měl dávat pozor?? Přijdeš mi jako člověk co do toho fakt dělá a má nějaký zkušenosti, tak proím o rady... dík

-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jvees69:extremni jizda? nevim teda co je u tebe extremni ale tohle extremni moc nebylo :o) ale ani spatny to nebylo ..

edit:) ale nic proti hosi  :D  :D  -_-

---v tom případě bych chtěl vidět video od tebe, abych pak viděl tu pravou extrémní jízdu... kol110kol110kol110:smich:

:smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich:

jvees69 -_--_--_-

Ramses:chipnout FRS bez trochu koure asi ani nejde, ona kouri uz dost i serie.Ale ted to chce ten vetsi IC a bude to vpoho.Jinak me to takhle blafne nad 3,5tis otacek, zedni svetlo a naraznik neni ani ocuzeny -_--_-

Editováno: , autor: Grygy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...