Přejít na obsah

Kerio Firewall


century

Doporučené příspěvky

Tak ja se přidam taky:

NOD32 + AVG 7

kerio firevall je samozdřejmosti (nedam na něho dopustit) - perfektni nastavení co se týče povolení přístupu na internet

sem tam spyboot a ad-aware

par krat jsem zkoušel norton firewall ale nějak jsem nezžil s jeho nastavovanim, ale jinak taky celkem dobra funkčnost

NOD32 + AVG 7 jakoze najednou? :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja se přidam taky:

NOD32 + AVG 7

kerio firevall je samozdřejmosti (nedam na něho dopustit) - perfektni nastavení co se týče povolení přístupu na internet

sem tam spyboot a ad-aware

par krat jsem zkoušel norton firewall ale nějak jsem nezžil s jeho nastavovanim, ale jinak taky celkem dobra funkčnost

NOD32 + AVG 7 jakoze najednou? :huh:

Jo najednou.

Stava se mi, že když pustim pouze nod32 nebo avg tak vše proběhne bez nalezeni viru (např.). Když ale mam puštěne oba naraz a spustim kompetni test v avg tak během prohledavani najednou naskoči nod, že našel vir, trojskeho koňa atd.

Je to zajimave ale fakt mi to děla a diky teto kombinaci jsem už par trojanu a podobnych sraček odchytil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja se přidam taky:

NOD32 + AVG 7

kerio firevall je samozdřejmosti (nedam na něho dopustit) - perfektni nastavení co se týče povolení přístupu na internet

sem tam spyboot a ad-aware

par krat jsem zkoušel norton firewall ale nějak jsem nezžil s jeho nastavovanim, ale jinak taky celkem dobra funkčnost

NOD32 + AVG 7 jakoze najednou? :huh:

Jo najednou.

Stava se mi, že když pustim pouze nod32 nebo avg tak vše proběhne bez nalezeni viru (např.). Když ale mam puštěne oba naraz a spustim kompetni test v avg tak během prohledavani najednou naskoči nod, že našel vir, trojskeho koňa atd.

Je to zajimave ale fakt mi to děla a diky teto kombinaci jsem už par trojanu a podobnych sraček odchytil.

No, nikdy jsem to nevidel, resp. videl a automaticky ten horsi z nich odinstalovavam, protoze je to horsi, nez mit jeden dobrej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja se přidam taky:

NOD32 + AVG 7

kerio firevall je samozdřejmosti (nedam na něho dopustit) - perfektni nastavení co se týče povolení přístupu na internet

sem tam spyboot a ad-aware

par krat jsem zkoušel norton firewall ale nějak jsem nezžil s jeho nastavovanim, ale jinak taky celkem dobra funkčnost

NOD32 + AVG 7 jakoze najednou? :huh:

Jo najednou.

Stava se mi, že když pustim pouze nod32 nebo avg tak vše proběhne bez nalezeni viru (např.). Když ale mam puštěne oba naraz a spustim kompetni test v avg tak během prohledavani najednou naskoči nod, že našel vir, trojskeho koňa atd.

Je to zajimave ale fakt mi to děla a diky teto kombinaci jsem už par trojanu a podobnych sraček odchytil.

No, nikdy jsem to nevidel, resp. videl a automaticky ten horsi z nich odinstalovavam, protoze je to horsi, nez mit jeden dobrej...

Jojo to mas pravdu ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja se přidam taky:

NOD32 + AVG 7

kerio firevall je samozdřejmosti (nedam na něho dopustit) - perfektni nastavení co se týče povolení přístupu na internet

sem tam spyboot a ad-aware

par krat jsem zkoušel norton firewall ale nějak jsem nezžil s jeho nastavovanim, ale jinak taky celkem dobra funkčnost

NOD32 + AVG 7 jakoze najednou? :huh:

Jo najednou.

Stava se mi, že když pustim pouze nod32 nebo avg tak vše proběhne bez nalezeni viru (např.). Když ale mam puštěne oba naraz a spustim kompetni test v avg tak během prohledavani najednou naskoči nod, že našel vir, trojskeho koňa atd.

Je to zajimave ale fakt mi to děla a diky teto kombinaci jsem už par trojanu a podobnych sraček odchytil.

Pozor ale : NIKDY nemějte spuštěné 2 antivirové programy jako rezidentní štít, protože dost tím vyvoláváte nestabilitu celého systému a riskujete další potíže s operačním systémem. Na rezidentní ochranu používejte jen JEDEN antivirový program NIKDY NE dva. Jináč co se týče dobrého antiviru nejlepším řešením v součastné době je skutečně jen NOD32 a to protože je to skutečný antivirus s propracovanou heurestickou analýzou (najde neznáme dusuď nepopsané viry) a drží se na přední příčce tzv. testů VIRUS BULLETIN kde je je hodnocen jako jeden z nejlepších. Hlavně se jedná o nenáročný a velmi rychlý antivir. Samozřejmě je vhodné použít další dopňková řešení která jsou tu prezentována tedy Antispyware produkty jako Ad-Aware a Spybot Search & Destroy a samozřejmě kvalitní firewall jako například Sunbelt Personall Firewall (dříve známý jako Kerio - společnost Sunbelt jej koupila) a nebo dobré řešení pro uživatele s nějakou částečnou znalostí bezpečnosti a tím mám na mysli Agnitum Outpost Firewall je také jeden z šikovných firewallů který zároveň obsahuje antispyware scanner a má docela dost nastavení které umožňují si jej přizpůsobit k obrazu svému... ;)

Editováno: , autor: Anderson
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NOD a Symantec jsou spickovy, Kerio mi delalo bordel, sice se ti tam nic nedostane, ale ty se potom taky nikam nedostanes <_<

Symantec a jeho NortonAntivorus 2006 je nejvetsi tragedie kterou jsem kdy videl. Nepochopitelna zatez pocitace, problemy na LAN atd. atd. Ma alergie na tento system je fakt obrovska. Ze ma temer 100% zasah na aktualni infekce je sice pekna vec, tedy zasadni, ale vykon stroje je taktez dulezity ... tam kde se pouziva emulace dos pristupu ci capture na lpt je NAV nepouzitelny ...

Preferuji AVG a NOD32.

Kerio FW vyuzivam roky a neumim si predstavit chod PC bez nej. Mimochodem, diky nemu lze vysledovat i nektere podrazy nekterych SW - jejich samovolne odesilaji paketu ... Proste zakazes a je to :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, NOD 32 je pořád na špici

NOD 32 se dá používat zdarma a zcela legálně. Stáhněte si 30. denní zkušební verzi je plně funkční a používejte, až jednoho dne skončí tak stáhnout novou zkušební verzi, starou odinstalovat, novou nainstalovat a opět to fachčí. Na jednom Warforu je adminem člověk z Esetu tak to poradil, že to umožňují takhle, že to je příjemnější než bojovat s pirátskými kopiemi, které poškozují dobré jméno antiviru (nefunkční aktualizace tím pádem velká propustnost antiviru). Jednou za měsíc se to dá, používám ho už přes půl roku a plná spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, NOD 32 je pořád na špici

NOD 32 se dá používat zdarma a zcela legálně. Stáhněte si 30. denní zkušební verzi je plně funkční a používejte, až jednoho dne skončí tak stáhnout novou zkušební verzi, starou odinstalovat, novou nainstalovat a opět to fachčí. Na jednom Warforu je adminem člověk z Esetu tak to poradil, že to umožňují takhle, že to je příjemnější než bojovat s pirátskými kopiemi, které poškozují dobré jméno antiviru (nefunkční aktualizace tím pádem velká propustnost antiviru). Jednou za měsíc se to dá, používám ho už přes půl roku a plná spokojenost.

Je mi divný, že by byl plně funkční ikdyž je na 30 dní. ale proč né

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...