Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Jeste me napadl jeden mozny ucastnik srazu, aby si mohl Mischicka vychutnat plnou krasu sveho auta!! :p Kuci! Zkusim mu poslat SMS, snad nebude zrovna ve skole v Plzni...

Jo, dobrej nápad. Já jsem ještě cinkl do Agro Březnice, přivezou na plochu nějaké naftové traktory, takže tam budeš mít Doli taky sekci :p :p :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste me napadl jeden mozny ucastnik srazu, aby si mohl Mischicka vychutnat plnou krasu sveho auta!! :p Kuci! Zkusim mu poslat SMS, snad nebude zrovna ve skole v Plzni...

Jo, dobrej nápad. Já jsem ještě cinkl do Agro Březnice, přivezou na plochu nějaké naftové traktory, takže tam budeš mít Doli taky sekci :p :p :p

:spam: Na tebe si dam pozor... kol1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

někde jsem četl stejnou stížnost jako má marcel,byla tamomluva od vitto že nějak nestíhá,kromtoho jsou na stránkách klubu - aspon octavie nějaký dodaný kody k členstí,možná to tam bude i pro vás neví,nějak jsem to neštudoval.co vás vůbec táhne stát se členem?krom kartičky - tu zde asi nepoužiješ a samolepky na auto?

kucí,tak jedna technická ode mne:když mám rozsvícené světlo v kabině,je jedno přední nebo zadní,tak při spuštění směrovky světlo poblikává - za provozu,po vypnutí motoru až pohasíná,někdy úplně zhasne a tak se rozsvěcuje a zhasíná podle směrovek,pak zase jen poblikává.co s tím?dobíjí to dobře,všechno normálně funguje - tedy krom teploměru vody,to s tím ale asi spojené nebude.

jsem rád že z budějc nepojedu sám,olovi jsem posílal SZ ale neozývá se,mirovi to nemá smysl ten tu nebude,jinak o tom víme všichni?

Máš to někde blbě ukostřený, naschvál se koukni ještě třeba když pustíš blinkry jestli ti nepohasínají i jiný světla, zadní třeba nebo brzdovky.

koukal jsem a slabě blikají přední a zadní,při brzdění bliknou světla ale v palubním napětí není velký úbytek max.0,3V jak kdy někdy nic,někde jsem to tu už kdysi psal,odpověd zněla vypálený S kontakt na spínačce,to jsem prohlédl a nikde jsem nic nenašel,pak to dalo na chvíly pokoj a ted to zase blbne,ukostření jsem prohlédl ale nečistil,zdá se to čistý,asi na to budu muset mrknout,ale v téhle kose se mi do toho vůbec nechce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vývěska

AKCE - LETKA NA NAVŠTĚVĚ U JIHOČECHŮ A JIHOČEŠEK

8. 12. 2oo7 12:30 u vystaviste !!!

P2M: jukněte prosím semka

Ahoj, pojede tam někdo z Prahy????

Asi ne. Sraz je na letišti v BECHYNI. U výstaviště se sráží budějovičáci aby se nebáli a trefili. :p Víc hlav,víc ví. :help:

:aggressive: provokatére :D,nejste náhodou s mischickou bratia?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sraz se nekompromisne blizi...uz se tesite? :p Budete mejt Vase kary? ;)

Mne ji ted taky nekdo vylestil...za 5000Kc!!! fuck

Tak tohle vypadá na nějakýho závistivce :076 Jináč já to mejt asi nebudu, stejně bych to cestou do Bechyně zasral, tak to nemá ani cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle vypadá na nějakýho závistivce :076 Jináč já to mejt asi nebudu, stejně bych to cestou do Bechyně zasral, tak to nemá ani cenu.

Nejakej peknej zmrd!! No ja ho mam az do patku (mozna az do soboty) v servise na prelakovani. O vikendu jsem ho umyl, tak snad jeste bude cisty. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sraz se nekompromisne blizi...uz se tesite? :p Budete mejt Vase kary? ;)

Mne ji ted taky nekdo vylestil...za 5000Kc!!! fuck

píííííí...o!to tě má bud někdo mooooc rád,nebo se jen tak někdo bavil,mýmu známímu to udělali na toledu přes oboje dveře!

jo mejt budu páč už mám auto spíš hnědé než bílé!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejakej peknej zmrd!! No ja ho mam az do patku (mozna az do soboty) v servise na prelakovani. O vikendu jsem ho umyl, tak snad jeste bude cisty. :)

za 5 litrú???????to bych teda nedal lakovat,snažil bych se to nějak zaretušovat,jestli ti to udělal někdo úmyslně tak mu jen ukážeš že na to máš a udělá ti příště víc škody!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

píííííí...o!to tě má bud někdo mooooc rád,nebo se jen tak někdo bavil,mýmu známímu to udělali na toledu přes oboje dveře!

jo mejt budu páč už mám auto spíš hnědé než bílé!

Jo, taky si rikam ze jsem musel na nekoho udelat dojem... :feve: No snad mi to v servisu moc nezaserou...a uz to bude i s novym lakem! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za 5 litrú???????to bych teda nedal lakovat,snažil bych se to nějak zaretušovat,jestli ti to udělal někdo úmyslně tak mu jen ukážeš že na to máš a udělá ti příště víc škody!

No je to fakt hnus, zaretusovat by to neslo...Bylo by to jeste horsi a ty "rtenky" (jak tomu rikam) ti zmizi po kazdmy umiti...No priste si dam vetsi pozor!! Stalo se mi to v Horni Plany. (urcite znas).

post-7739-1196712682_thumb.jpg

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to fakt hnus, zaretusovat by to neslo...Bylo by to jeste horsi a ty "rtenky" (jak tomu rikam) ti zmizi po kazdmy umiti...No priste si dam vetsi pozor!! Stalo se mi to v Horni Plany. (urcite znas).

nóóóóóóó jóóóóóóó,burani z Planý,tak to se Nastěnko nedivím ničemu,mně tam tenkrát na favu prořízly gumu a urvaly M3 zrcátko!!!!!!!nejsmutnější že jsem ho našel opodál pohozené!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...