Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Takhle se mi to líbí. Nikdo nereptá a zatim všichni souhlasí. Že by jsme se konečně taky na něčem domluvili? ;):palec2:

mám dojem že kdyby se jednalo o pouhý sraz tak nikdo nebude moct :p

u mně taky dobrý,jak jsem již psal já se podřídím podle většiny,ale na tento datum plánuji auto do laku aby mi to už konečně sladily do jedné barvy bo mně se...e jezdit ted už tříbarevným vozítkem.snad to ale zvládnu dřív!

mj.nevíte někdo o nějakém bytě 3+1 v Budějovicích tak kolem 70m cena +- 1600000 kč,hlavně ne na Máji!?Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to máš za mřížkama bílého?

Je to náporové sání z jedné strany na cooler a z druhé strany je to svedené trubkou přímo do airboxu před filtr. Musim to taky zplácat nějakou barvou, at to tak nebije do vočí...

Jinak ty nápory hned za ledvinkama stejně asi budu dělat z laminátu.

Editováno: , autor: lisky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lépe s jiné perspektivy,v této poloze nejlépe z ptačí a raději nohoře (dole) bez :D

ty máš vedený sání do air zespod z nárazníku?aspon tam dej nějaký před filtr!

jo a IC dej větší,údajně tam sedne z daewoo-avia

Hm, hm, větší cooler super věc, s tou avií jstem to také slyšel. nicméně abych nafouknul větší cooler, potřebuju silnější turbo.

K tomu airboxu, kudy bys to vedl ty? Jsou dvě možnosti... bud řezat do kapoty a to se mi fakt nechce, za druhé sundat levé světlo... prostě ta třetí levá ledvinka je v originále zaslepená a to se mi zdálo škoda, na druhou stranu nechat za ní díru do motoru je taky na pytel, tak sme to zkombinoval a aspoň pomáhá dejchat motoru... Za ledvinkou je pak ještě jemnější síťka a pak nahoře normální filtr.

Stejně ale ten nárazník musim sundat a až bude teplo, udělám to hezky pořádně z laminátu, pak to bude machry machry :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čaute

tu je ale mrtvo!

Hoši,jdete někdo dnes do martys klubu na dogu?je to od 21.00

zítra si jdu pro vozítko konečně,musím se po dlouhé době pomazlit a pořádně si sjet,feldou to není to pravé svezeníčko,už se těším,zítra to v práci asi nepřežiju nedočkavostí :D

Fuj, jíst pejsky, a ještě k tomu dogu :ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čaute

tu je ale mrtvo!

Hoši,jdete někdo dnes do martys klubu na dogu?je to od 21.00

zítra si jdu pro vozítko konečně,musím se po dlouhé době pomazlit a pořádně si sjet,feldou to není to pravé svezeníčko,už se těším,zítra to v práci asi nepřežiju nedočkavostí :D

A CO mas s autem? sis nechal dělat to náporove sani, nebo cooler z avie?! :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...