Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

mischo:doga je sice pes,ale toto je název Třinecké rock kapely a parádně jsem si to užil,střízlivěl jsem tak nějak v klidu (12 plzen,drobet vodky)jinak jsem rád že už slyším na obě uši,na levé jsem neslyšel vůbec :D

lísky:tenkrát po té nehodě mi to na p..u slícovaly tak to bylo u karosáře,už jsem si nevěděl rady furt mi to někde utíkalo,ze 2 dnů byly nakonec 2 týdny ale jsem spokojen,horší bylo že jsem s tím neuměl zprvu jet po těch 14 dnech s feldou :D

Ludo:neokecávej to,víme že jsi starý flákobill :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nápodobně :wallbash: manželka stojí za mnou a žehlí, hned se ozvala na co to čučim. Ještě že jsem nedostal tou žehličkou po hlavě lol Jináč dneska cestou z práce sem si chtěl trochu vyvětrat auto, stáhnu okno, nejednou v tom prasklo a celý sklo zahučelo do dveří. Kurňa to byl zase den :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drží to na dvou plastových pič*vinách, který jso na šroubech. Ty se asi za ty čtyři roky povolily a bylo vymalováno. Naštěstí mi to švára ještě včera spravil. Ale nestačil jsem se už kouknou jestli se tam to sklo o něco neškráblo :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pomoc, chci ty prahy... chci je už od doby co mám Oktu, ale furt sou za draho :(

... a ty lemy chcu taky kol5 můžu je ted mít za kapříka litříka :feve: no prostě za půlku ceny a uplně nové... má je vzít?

Tohle vážně chceš? Taky jsem kdysi měl plastové období, ale už mě přešlo a dnes bych něco takového na auto nedal..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...