Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Ne je to až 19-týho. Tak máme na přípravu jakž takž čas. Jestli tam teda Marcel nepověsil nějaký "předělaný" oznámení. ;) To by mu ale asi svědomí nedovolilo.

No moc času není. Tak spácháme MAR©ELovi nějakou ostudu? Mám začít shánět kouli na řetězu a bič?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne je to až 19-týho. Tak máme na přípravu jakž takž čas. Jestli tam teda Marcel nepověsil nějaký "předělaný" oznámení. ;) To by mu ale asi svědomí nedovolilo.
No moc času není. Tak spácháme MAR©ELovi nějakou ostudu? Mám začít shánět kouli na řetězu a bič?

Jj, koukal jsem pak, ale trvalo mi to chvíli, než jsem to našel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No moc času není. Tak spácháme MAR©ELovi nějakou ostudu? Mám začít shánět kouli na řetězu a bič?

No aspoň se tam zajet kouknou a až vyleze tak ho okovat by nebyl špatnej nápad, já jsem celkem pro ;) Jediná malá chybička je ta, že 19. má manželka zrovna narozeniny, ale na chvíli bych snad mohl (hoďka, nebo dvě, možná i tři ..... kdo ví lol )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No aspoň se tam zajet kouknou a až vyleze tak ho okovat by nebyl špatnej nápad, já jsem celkem pro ;) Jediná malá chybička je ta, že 19. má manželka zrovna narozeniny, ale na chvíli bych snad mohl (hoďka, nebo dvě, možná i tři ..... kdo ví lol )

ten víkend mi začíná dovča,ale pokud pojedete tak bych se taky urval!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No aspoň se tam zajet kouknou a až vyleze tak ho okovat by nebyl špatnej nápad, já jsem celkem pro ;) Jediná malá chybička je ta, že 19. má manželka zrovna narozeniny, ale na chvíli bych snad mohl (hoďka, nebo dvě, možná i tři ..... kdo ví lol )

Já ti vystavím propustku. Nebo vem "zelenou vdovu" s sebou. Aspoň si na svatbě pobrečí,zkoukne nevěstu,zavzpomíná..............

post-5139-1207582628_thumb.jpg

Editováno: , autor: Luďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... neblaznete :-D az bude nejakej srazek tak se napijem ... stejne se autem na zamek nedostanete :(

Neboj. Mi umíme chodit. Teda aspoň tam dojdeme. Nebo se za nás stydíš? kol1kol1kol119 Máš strach,až rodiče nevěsty tu naší bandu uvidí tak se kol102 a rozmyslí si to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj. Mi umíme chodit. Teda aspoň tam dojdeme. Nebo se za nás stydíš? kol1kol1kol119 Máš strach,až rodiče nevěsty tu naší bandu uvidí tak se kol102 a rozmyslí si to.

jj, taky se mi zdá že se nám snaží slušně říct, že takový zvířata tam mají vstup zakázán lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na zámek se dostanem jako nic i autama a kouli mám v Prachaticích z bratrovo svatby i s řetězem a je krásně na černo láknutá, jen na ni sehnat zámek a je ostuda a nebo sehnat chumout aŤ se marcel pořádně pronese.

No to mi :horse: nohy, kdo se to tady objevil lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na zámek se dostanem jako nic i autama a kouli mám v Prachaticích z bratrovo svatby i s řetězem a je krásně na černo láknutá, jen na ni sehnat zámek a je ostuda a nebo sehnat chumout aŤ se marcel pořádně pronese.

Chomout by nebyl problém sehnat a taky bič pro nevěstu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem napasoval novej čumák. Odborný pomocník byl Venca, díky za asistenci :) (Vencu tu neznáte páš má Golfa)

Starej čumák

rs_15.jpg

trocha koumání

rs_14.jpg

nárazníky

rs_13.jpg

Venca povoluje světlo

rs_12.jpg

světla dole

rs_11.jpg

detail staré versus nové

rs_10.jpg

úprava výstuhy nárazníku

rs_09.jpg

nová světla

rs_08.jpg

světla aj i nárazník

rs_07.jpg

A je to :)

rs_06.jpg

Ted už jen ten lak aby vyšel a docvakat plastíky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...