Přejít na obsah

Regulátor jasu


perry001

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,chtěl bych se optat,zda nekdo neví,jaký proud vdrží regulátor jasu diod,co se dávají do vypínačů a budíku.Nedávno jsem si dělal podsvícení klik dveří a diody jsem připojil k podsvícení stahování oken,proto by mě zajímalo,jestli můžu přidávat dál a na jaký proud je to dělaný,abych ho náhodou noddělal.Díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že na podsvietenie vysokosvietivé netreba. Aj vysokosvietivé sa dajú kŕmiť len dvomi milíkmi a svietia oveľa intenzívnejšie ako klasiky. V aute som ich ešte neskúšal, ale na rybách je to otestované 100% - značný svit pri minimálnom odbere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

ahojte, neviem ci svoj problem zaradujem spravne ale budis...regulator osvetlenia pristrojovky mi reaguje iba ked je radio vypnue...priklad: znizim si intenzitu osvetlenia palubovky ked je radio vypnute a akonahle ho zapnem tak sa palubovka uplne rozziari...akonahle radio vypnem zasa a osvetlenie vrati do vopred nastavenej intenzity...radio tam mam takeho staruckeho kenwooda ktory uz ma take vseliake kable...myslte ze to moze byt tym? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO je to možné nakoľko na kábli k rádiu (origo od auta) máš aj vodič podsvietenia ktorý ti predpokladám rádio ovláda, kukni pin 6 na ISO konektore ktorý má práve ten vodič privedený či tam nemáš náhodou napájanie antény z rádia vyvedený

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO je to možné nakoľko na kábli k rádiu (origo od auta) máš aj vodič podsvietenia ktorý ti predpokladám rádio ovláda, kukni pin 6 na ISO konektore ktorý má práve ten vodič privedený či tam nemáš náhodou napájanie antény z rádia vyvedený

Originál rádio Symphony má 30 SMD LED a regulátor funguje....ak sa pred vysokosvietivé LED cca 3000 mcd predradí odpor 10k tak svieti ako štandardná LED s odberom 2 mA.

Editováno: , autor: touareg3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...