Přejít na obsah

Funkce MAXIDOT


Seiger86

Doporučené příspěvky

Aha. Dik Bobik.

No tak to som to v tej teme Dodelavka MAXIDOT potom pekne domotal...

Som tam pisal, ze som to kodoval na kanale 17 a potom ste ma presvedcili, ze mam teda MR2006 :doh

Teraz si ma zarazil, tak som sprtal v mojich poznamkach a fakt som to kodoval na 25ke :palec2: A bolo to bez problemov...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A chytrolínům, co psali předtím, tak koukněte se do návodu, tam není žádná hláška kromě oleje a ještě to tam mají v angličtině, tak jsem nevěděl, jestli to třeba ve fabii není v angličtině. No a takovej blbec, abych se tady ptal na něco, co si můžu přečíst v návodu taky nejsem, takže kluci nejdřív pořádně čtu a potom odpovídám :p

Predpokladam, ze se jedna o reakci na muj prispevek.

Snad jen dodam, ze bys nejdriv mel cist poradne ty.

Moje odpoved byla zakoncena otaznikem, nebyla to tedy rada typu "podivej se do navodu, je to tam", jen jsem zminil nepodlozenou a nejistou moznost, kde by se to treba dalo najit.

Ze zkusenosti z tohoto fora je mozna 98% lidi, ktery navod na svuj vuz nikdy nevideli. Mozna by stacila reakce ve smyslu "tam jsem koukal, skoro nic tam neni".

Jinak priste se opet budu snazit ti pomoci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad abych jeste byl presnejsi...

Tohle se da najit v navodu - nestaci?

Text zobrazený na informačním displeji:

ALTERNATOR WORKSHOP! (DOBÍJENÍ - DO DÍLNY!)

ENGINE WORKSHOP! (MOTOR - DO DÍLNY!)

STOP CHECK COOLANT SERVICE MANUAL (STOP! CHLADICÍ

KAPALINA KONTROLA! NÁVOD K OBSLUZE)

PLEASE REFUEL (NAČERPEJTE PALIVO)

STOP! OIL PRESS. STOP MOTOR! SERVICE MANUAL (STOP!

TLAK OLEJE. VYPNĚTE MOTOR! NÁVOD K OBSLUZE)

OIL SENSOR WORKSHOP! (SNÍMAČ OLEJE - DO DÍLNY)

LIGHTS FAILURE (SVĚTLA ZÁVADA!)

BRAKE LIGHT FAILURE (BRZDOVÁ SVĚTLA ZÁVADA!)

EMISSIONS WORKSHOP! (EMISE - DO DÍLNY)

TOP UP WASH FLUID (DOPLŇTE VODU OSTŘIKOVAČŮ)

STOP BRAKE FAULT SERVICE MANUAL (STOP! ZÁVADA NA

BRZDÁCH NÁVOD K OBSLUZE)

STOP BRAKE FLUID SERVICE MANUAL (STOP BRZDOVÁ

KAPALINA NÁVOD K OBSLUZE)

AIRBAG FAULT (ZÁVADA NA AIRBAGU)

FASTEN SEATBELT (PŘIPNĚTE BEZPEČNOSTNÍ PÁS)

post-10-1171828406.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam otazku ke snimaci hladiny kapaliny ostrikovacu - jak napojit to cislo aby to ukazoval maxik?? Musi se nejak kodovat??? Jestli jste to dobre vycetl z DP, tak cislo vlozit do nadobky - pripojit konektor kostra a druhy drat primo do panelu pristroju - na pozici c. 30 na zelenem konektoru panelu pristroju... Je to tak???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, tak co já jsem zatím viděl tak: "načerpejte palivo" a "doplňte kapalinu(?) do ostřikovačů". Žárovka mi zatím nepraskla, ani jsem nevařil... Pak ješte "imobilizér aktivní", "chyba při přizpůsobní klíče", "chyba čidla stavu oleje"... :) Když otevřeš dveře, tak se zobrazí pěkné autíčko, které signalizuje jaké dveře jsou otveřeny, vč. kufru.

Jj, "imobilizér aktivní" vlastně taky znám :p

U těch otevřených částí auta, podle návodu to může zobrazovat i kapotu, ale záleží na výbavě auta.

Kdy vám tu ukazuje tu hlášku "imobilizér aktivní"?

Pokaždé když nastartujete?

Mám taky Maxika, ale tahle hláška se mi tam snad ještě neukázala..?

(možná pří instalovaní maxika a kodovaní kličů, ale tím si nejsem úplně jistej)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdy vám tu ukazuje tu hlášku "imobilizér aktivní"?

Pokaždé když nastartujete?

Mám taky Maxika, ale tahle hláška se mi tam snad ještě neukázala..?

(možná pří instalovaní maxika a kodovaní kličů, ale tím si nejsem úplně jistej)

Buď rád, až se Ti tam ukáže, nenastartuješ :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že aktivoval... Imobilizér => imobilní => nikam se nejede. Když je vše OK, tak imobilizér deaktivuješ a jede se. Když je něco špatně, imobilizér zůstane aktivní, nejede se a maxidot napíše imobilizér aktivní.

Editováno: , autor: rkonf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkousel jsem novy klic - nenakodovany a hlaska se objevila... A nikam se nejelo... ;)

Já kdysi na Fábce dojel domů s novejma budíka od nejmenovaného bobíka z fóra, zajel do garáže a taťka, že se jde podívat na ten úžasný MaxiDot a ono ouha, immo aktivní a už jsem nenastartoval :ph34r:

Od Té doby tu hlášku nemám rád :ph34r: Ale měl jsem štěstí, že se o stalo až doma v garáži a ne třeba po cestě když jsem se stavoval na večeři ap.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je fakt - byt to po ceste, tak se picnu...

To by bylo na kol100

Doma nakonec pomohlo dát zpět staré budíky a klíče, ale zkus to dělat někde mezi Mladou Boulí a Žďárem v devět večer když ani nemáš bity na povolení budíků :ph34r:

Editováno: , autor: mischicka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Umí to jen budíky od MR2007 vejš. A mám dojem, že na Fabiáckých to při vypnutém zapalování nejde. Další věc, kterou jsem vypozoroval je, že krátce po servisní prohlídce (po nulování servisního intervalu) tam jsou jen pomlčky. Musí se několik set km najet, aby to ukazovalo. Jinak ta fukce pochází z OII, kde je snad i popsaná v návodu k obsluze.

Editováno: , autor: rkonf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera som riešil ovládanie (tlačítka) na maxíku a po dlhšom zatlačení tlačidla nulovania km na budíkoch sa mi objavila táto hláška.

Ide to aj pri vypnutom zapalovaní

ja si myslim, ze to nerobi dlhsie stlacenie tlacidla, ale to ruzove prasiatko vlavo na fotke.

to je prasiatko - stastia, takze splni kazde zelanie !

:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ANO teraz si na to prišiel... :)

to som dostal z lásky...možno...asi nie...:(

Včera som riešil ovládanie (tlačítka) na maxíku a po dlhšom zatlačení tlačidla nulovania km na budíkoch sa mi objavila táto hláška.

Ide to aj pri vypnutom zapalovaní

ja si myslim, ze to nerobi dlhsie stlacenie tlacidla, ale to ruzove prasiatko vlavo na fotke.

to je prasiatko - stastia, takze splni kazde zelanie !

:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Len na roomstrových to svieti stále, inak ee.

Alebo si počkať ž bude JDOT aj pre fábie

Chtěl jsem se zeptat jestli se nějak dá aktivovat horní řádek maxidotu,kde jinak bejvá info radio stanicích a nebo varování.Jelikož orginál rádio do Fábie neplánuji,tak by mě stačilo jen aby to žlutě svítilo,teda jestli to jde.Dík za odpověď.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...