Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

pripojis-li k tomu gps antenu tak nevidim duvod proc by to nemelo navigovat
Lipi ma pravdu staci pripojit gps antenu plus a kostru samo i repraky a vono to cely maka ja uz takhle jezdim asi mesic a pul s namontovanou v galaxy a neni problem ten can to ma jen kvuli osvetleni cudliku a zapnuti klicku a este to tam drzi kod jinak bez canu maka normalne jenom se po 30minutach vypne staci znova zapnout a jede dal dokonce mam vyhodu muzu sledovat filmy i za jizdy a nepotrebuju nic na odblok obrazu za jizdy. LIpi vy o cem mluvi :p m vydel ji takhle u mne zapojenou
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pripojis-li k tomu gps antenu tak nevidim duvod proc by to nemelo navigovat
Lipi ma pravdu staci pripojit gps antenu plus a kostru samo i repraky a vono to cely maka ja uz takhle jezdim asi mesic a pul s namontovanou v galaxy a neni problem ten can to ma jen kvuli osvetleni cudliku a zapnuti klicku a este to tam drzi kod jinak bez canu maka normalne jenom se po 30minutach vypne staci znova zapnout a jede dal dokonce mam vyhodu muzu sledovat filmy i za jizdy a nepotrebuju nic na odblok obrazu za jizdy. LIpi vy o cem mluvi :p m vydel ji takhle u mne zapojenou

30 minut není nic moc, kdyby aspoň hodinu. A co ten kód, neblbne Ti to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pripojis-li k tomu gps antenu tak nevidim duvod proc by to nemelo navigovat
Lipi ma pravdu staci pripojit gps antenu plus a kostru samo i repraky a vono to cely maka ja uz takhle jezdim asi mesic a pul s namontovanou v galaxy a neni problem ten can to ma jen kvuli osvetleni cudliku a zapnuti klicku a este to tam drzi kod jinak bez canu maka normalne jenom se po 30minutach vypne staci znova zapnout a jede dal dokonce mam vyhodu muzu sledovat filmy i za jizdy a nepotrebuju nic na odblok obrazu za jizdy. LIpi vy o cem mluvi :p m vydel ji takhle u mne zapojenou

30 minut není nic moc, kdyby aspoň hodinu. A co ten kód, neblbne Ti to?

ted uz ne nemel sem to predtim zapojeny na stalej proud ted uz jo a zda se ze ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Grygy smekám jste fakt šikulky ještě někoho kdo to narve do OI tuším, že jedna z vlaštovek bude třeba Martin RS ikdyž ten o téhle diskuzi asi ani neví

Jj, jsou šikovný, ale víš co to hlavně chce? Pořádné mapové podklady, jinak je to jen drahý DVD přehrávač ať je to v jakémkoliv voze..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Grygy smekám jste fakt šikulky ještě někoho kdo to narve do OI tuším, že jedna z vlaštovek bude třeba Martin RS ikdyž ten o téhle diskuzi asi ani neví

Jj, jsou šikovný, ale víš co to hlavně chce? Pořádné mapové podklady, jinak je to jen drahý DVD přehrávač ať je to v jakémkoliv voze..

jj to je jasný však oni se časem ukážou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...