Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

hosi takze jestli nekdo tvrdil ze vydel navigacku skodovackou a nani napis trinax tak pekne keca protoze oficialni nazev pro skodovku je kolumbus 30giga hdd a ztoho je 10giga stanoveno pro mapy lol

fakt jsem jí viděl a nekecám,jakmile maník přijede dám fotky,je tam nápis trinax škoda a někde tam bylo i nápis SD ale už nevím kde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JA jsem ji videl=))))))))))))))))))))Kdovi co to mas za informace=)))

Já jsem jí taky viděl, že by nějakej podvod?!

vydel sem pripys od skodovky ze bude pustena na trh a jmenuje se navigacni system kolumbus ukazoval mi to kluk primo ze skodovky vydel sem to i z obrazkem dole u slotu karty je napis SD nahore znak skoda

Uvidíme..

post-4115-1187341446_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JA jsem ji videl=))))))))))))))))))))Kdovi co to mas za informace=)))

Já jsem jí taky viděl, že by nějakej podvod?!

vydel sem pripys od skodovky ze bude pustena na trh a jmenuje se navigacni system kolumbus ukazoval mi to kluk primo ze skodovky vydel sem to i z obrazkem dole u slotu karty je napis SD nahore znak skoda

Uvidíme..

tak tenhle papir je zrovna to co sem sem chtel ted dat diky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes zacal delat zmenu=))Touaregova jde do sveta a dam tam tu Touranovou.Vypada lepe a je v ni novejsi SW.Jinak jsem dnes tu Touaregovou zacal davat to Superba, vypada to tam skvele.Za fota me zase hned nebijte, budou, az to bude hotove=)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes zacal delat zmenu=))Touaregova jde do sveta a dam tam tu Touranovou.Vypada lepe a je v ni novejsi SW.Jinak jsem dnes tu Touaregovou zacal davat to Superba, vypada to tam skvele.Za fota me zase hned nebijte, budou, az to bude hotove=)))

neboj bít tě už nebudeme víme, že je dodáš ;) jsem zvědav zase na new photo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes zacal delat zmenu=))Touaregova jde do sveta a dam tam tu Touranovou.Vypada lepe a je v ni novejsi SW.Jinak jsem dnes tu Touaregovou zacal davat to Superba, vypada to tam skvele.Za fota me zase hned nebijte, budou, az to bude hotove=)))

neboj bít tě už nebudeme víme, že je dodáš ;) jsem zvědav zase na new photo ;)

Taky jsem zvědavej, chci vidět v čem je rozdíl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes zacal delat zmenu=))Touaregova jde do sveta a dam tam tu Touranovou.Vypada lepe a je v ni novejsi SW.Jinak jsem dnes tu Touaregovou zacal davat to Superba, vypada to tam skvele.Za fota me zase hned nebijte, budou, az to bude hotove=)))

taky jsem zvědavej, jelikož mám Superba a uvažuju o nake navi/DVD , tak jen do toho :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes zacal delat zmenu=))Touaregova jde do sveta a dam tam tu Touranovou.Vypada lepe a je v ni novejsi SW.Jinak jsem dnes tu Touaregovou zacal davat to Superba, vypada to tam skvele.Za fota me zase hned nebijte, budou, az to bude hotove=)))

neboj bít tě už nebudeme víme, že je dodáš ;) jsem zvědav zase na new photo ;)

Taky jsem zvědavej, chci vidět v čem je rozdíl.

Akorat , ze vypada lepe, neni tak velka jako hranata, ale zase montaz je o dost horsi, nesedi tak pekne jako Touaregova=(((

Ale ta Touaregova do toho Supa jde pekne, Sup ma dost siroky stredovy tunel.Zitra to bude vc Supu napojene a nahrubo namontene.V me FRS to bude asi v zime, nestiham=((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes konečně nahraná nová mapa, řekl bych že už tam hodně moc věcí doplnili,dokonce jsou tam i malé ulice co jsou na vesnicích a lesní cesty což mě příjemně překvapilo,tímto dotyčnému kdyby náhodou zabrouzdil na toto forum mooooc děkuji. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes konečně nahraná nová mapa, řekl bych že už tam hodně moc věcí doplnili,dokonce jsou tam i malé ulice co jsou na vesnicích a lesní cesty což mě příjemně překvapilo,tímto dotyčnému kdyby náhodou zabrouzdil na toto forum mooooc děkuji. ;)

Ale, co to je za fámy :p? Hoď jsem foto, řešily se tu Strakonice, tak třeba je, hm?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes konečně nahraná nová mapa, řekl bych že už tam hodně moc věcí doplnili,dokonce jsou tam i malé ulice co jsou na vesnicích a lesní cesty což mě příjemně překvapilo,tímto dotyčnému kdyby náhodou zabrouzdil na toto forum mooooc děkuji. ;)

Ale, co to je za fámy :p? Hoď jsem foto, řešily se tu Strakonice, tak třeba je, hm?

fámy to nejsou neboj už i pepiktdi to ví že ne :p

mám jen foták v telefonu tak nevím jak to bude vypadat ale zkusím to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fámy to nejsou neboj už i pepiktdi to ví že ne :p

mám jen foták v telefonu tak nevím jak to bude vypadat ale zkusím to

Zkus to, předchozí verze měla ve Strakonicích 4 ulice, takže myslím, že to poznáme i z mobil foto :p

tak tady je uluc dost určitě víc než 4 to se neboj,hned to sem dám ted jsem fotil ale fakt nic moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkem zajímavá by byla ta Kuřim, která zde byla a měla jen tuším dvě ulice, nebo kolik a vzhledem k tomu, že to je celkem velké město by tam toho už mohlo být více, takže kdyby byl pavelkr tak hodný, tak bychom mohli porovnat...ikdyž mě to zase tolik netrápí, stejně počkám, až se to bude nabízet oficiálně a potom se uvidí naživo :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkem zajímavá by byla ta Kuřim, která zde byla a měla jen tuším dvě ulice, nebo kolik a vzhledem k tomu, že to je celkem velké město by tam toho už mohlo být více, takže kdyby byl pavelkr tak hodný, tak bychom mohli porovnat...ikdyž mě to zase tolik netrápí, stejně počkám, až se to bude nabízet oficiálně a potom se uvidí naživo :p
opravdu uz je tam toho vice.treba pepik uz nebydli v polich, ale na ulici=)))))))))))

To je dobrá zpráva, ale jak píše SKAJA, taky ještě vydržím ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...