Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

prosim o radu

existuje na columba antena na gps aj neaka pod palubku alebo musim vymenit tu stresnu.

idem kupit totiz columba a nema ziadne kable od toho iba columba a pin kod

oplati sa?

ja mam momentalne audience pojde mi to na tie konektory co su tam alebo potrebujem este nieco k tomu okrem tej gps anteny.

tak aby sla na tom blutooth sada a maxidot.

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Interiérová anténa existuje. Nabízím takovou v sekci bazar.

Anténa na rádio bude pasovat.

Ještě budeš potřebovat plastový rámeček okolo, protože Audience má jiný rozměr.

Potom možná i gateway (taky můžu dodat i namontovat) záleží jaké máš auto.

Bluetooth handsfree nemusí být kompatibilní. Zjisti číslo na jednotce pod sedaldem spolujezce.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Interiérová anténa existuje. Nabízím takovou v sekci bazar.

Anténa na rádio bude pasovat.

Ještě budeš potřebovat plastový rámeček okolo, protože Audience má jiný rozměr.

Potom možná i gateway (taky můžu dodat i namontovat) záleží jaké máš auto.

Bluetooth handsfree nemusí být kompatibilní. Zjisti číslo na jednotce pod sedaldem spolujezce.

a za kolko to ponukas

mam octavku II a mam tam tu sadu ale s drziakom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak (rychle) vymazat MP3 soubory v rootu (koren. adresari) pevneho disku v Columbusu ?

Pri kopirovani z SDHC karty se me nejakou zahadou (prestoze jsem daval kopirovat cely adresar) "nasypaly" jednotlive MP3 soubory misto v celem adresari primo do korenoveho adresare disku, a nemohu najit zadny rozumny zpusob, jak to hromadne vymazat - nechci to mazat v zadnem pripade po jednom souboru, je jich velmi, velmi hodne.

Mohu smazat i cely disk (resp. sektor pro user data - tj. MP3ky), to by nevadilo.

Jinak ten problem se me stal vicekrat, vzdy za tech velkych mrazu, nema nekdo podobnou zkusenost ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak (rychle) vymazat MP3 soubory v rootu (koren. adresari) pevneho disku v Columbusu ?

Pri kopirovani z SDHC karty se me nejakou zahadou (prestoze jsem daval kopirovat cely adresar) "nasypaly" jednotlive MP3 soubory misto v celem adresari primo do korenoveho adresare disku, a nemohu najit zadny rozumny zpusob, jak to hromadne vymazat - nechci to mazat v zadnem pripade po jednom souboru, je jich velmi, velmi hodne.

Mohu smazat i cely disk (resp. sektor pro user data - tj. MP3ky), to by nevadilo.

Jinak ten problem se me stal vicekrat, vzdy za tech velkych mrazu, nema nekdo podobnou zkusenost ?

NIKDO NEVÍ ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem. Budu tady mezi Vámi asi malinko za joudu. Mám Columbuse od léta, ale nějak se mi až do teď nechtělo řešit detaily. A mám tedy několik otázek, pokud se bude někomu chtít, budu rád za jakoukoli pomoc/radu.

1) můj Columbus se liší od všech jiných co jsem viděl na fotkách. Můj má namísto tlačítka PHONE, tlačítko MUTE(viz.foto). Myslím si proto, že můj Columbus nemá BT HF - je to tak ? Ve své podstatě mě to až tolik netrápí, protože jak je na fotce vidět, mám v popelníku Parrota ...

2) je zde několik příspěvků věnujících se odblok.obrazu, zobrazování park.senzorů a zobrazování klimatizace na displayi Columbuse. Všude se dočtu, že je potřeba nová Gateway, jenže bohužel jsem jouda a vážně nevím, o co jde. Ohledně zobrazování senzorů a ovl.klimy, že je potřeba ovládání z faceliftu ... atd ... Mohl by mě prosím někdo zasvětit do detailů, co vše a jak udělat ? Opravdu o tom všem vím pendrek :-( ...

díky moc Samsulak

post-38379-1264168829_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...