Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Cau,prosím vás pěkně. Mam OII RS 2006, v ni navigaci columbus, předtím tam bylo obyč rádio.Clumbus mi vybíjí baterku, ve znojmě není asi nikdo kdo by byl schopný to vyřešit včetně škodovky. Dnes jsem to tam měl, provedli nakodovani ale vybiji porad. Udajne je potreba jakysi gateway, ale ja samozrejme nevim co presne kde koupit. Existuje někdo na jižní moravě kdo by byl schopný a ochotny mi pomoci tento problem dotahnout dokonce? dekuji za odpoved.

ahoj jj potrebujes novy gateway nebo zkovou navi cily navi ma na konci pismeno Z. gateway staci z novejsich v zadade na konci pismena AA a vys . Da se koupit i zde na klubu treba od Jenda T4 posle na dobirku . na morave je myslim Milan 608 837 730

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli tou "komunikací" myslíš zeslabení zvuku při telefonování, pak je odpověď ano

Columbus a nexus mají TEL.MUTE na jiném pinu

Columbus ho má v malé zelené svorkovnici pin10

Nexus ve velké černé pin 12

většinou to je žlutý vodič

stačí se podívat na obrázky na plechovém krytu navigací

post-10351-097807200 1287692121_thumb.jp

post-10351-072089900 1287692129_thumb.jp

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpověď..

Nejde jen o ztlumení, ale aby mi columbus pustil hovor do repro..

Ani nevím, jestli je teď ta hf zapojená??

Jediné, co není zapojeno jsou dva drátky, které se dají napíchnout na piny,

ale jestli je to ta hf, to nevím..

Kam bych je měl tedy zapojit??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj ja už mám V7 od dôveryhodného zdroja a zdá sa mi, že niektoré cesty tam pribudli (napr. úsek diaľnice pred a za tunelom Bôrik pri Svite, tunel samotný s priľahlým úsekom tam už ale nie je. Ten rýchlostný limit som si popravde ani nevšimol, či je ešte stále 60.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj ja už mám V7 od dôveryhodného zdroja a zdá sa mi, že niektoré cesty tam pribudli (napr. úsek diaľnice pred a za tunelom Bôrik pri Svite, tunel samotný s priľahlým úsekom tam už ale nie je. Ten rýchlostný limit som si popravde ani nevšimol, či je ešte stále 60.

Isiel som z PO do KE do Qaltu a ta nova cesta ci most co je spravena smerom do mesta tak tam vobec neni. Ja ked este pockam az to bude oficialne a potom to poriesim este raz. Skus tu cestu, ak tam bude tak asi mas nove V7 mapy. Aj vyjazd na dialnicu z PO smerom na PP neni.

Editováno: , autor: XXX TOMCAT XXX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuješ 3C8 jednotku, faceliftové budíky (nebo jednotku HF spářit v autě které FL budíky má) a připojit mobil pomocí rSAP.

Na Columbusu se SMS objeví. Není potřeba nic kódovat. Jen soft musí v navi být nový, tuším že to jde od 266x.

V případě připojení přes bez rSAP SMS na navi nejdou.

3C8 jednotku mám na prodej...

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuješ 3C8 jednotku, faceliftové budíky (nebo jednotku HF spářit v autě které FL budíky má) a připojit mobil pomocí rSAP.

Na Columbusu se SMS objeví. Není potřeba nic kódovat. Jen soft musí v navi být nový, tuším že to jde od 266x.

V případě připojení přes bez rSAP SMS na navi nejdou.

3C8 jednotku mám na prodej...

Mám předface O2 mam tam jednotku tusim 3Nxxxxxxx a funguje mi na maxidot.Takze kdyz dam 3C8 tak to nepujde?Protoze nemam face?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Isiel som z PO do KE do Qaltu a ta nova cesta ci most co je spravena smerom do mesta tak tam vobec neni. Ja ked este pockam az to bude oficialne a potom to poriesim este raz. Skus tu cestu, ak tam bude tak asi mas nove V7 mapy. Aj vyjazd na dialnicu z PO smerom na PP neni.

Ty si z KE alebo PO?

Na tie mosty sa pozriem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám předface O2 mam tam jednotku tusim 3Nxxxxxxx a funguje mi na maxidot.Takze kdyz dam 3C8 tak to nepujde?Protoze nemam face?

Jen pro upřesnění. Máš jednotku 5N0.

3C8 jednotka nezobrazuje na předface maxidot.

Musel bys jednotku spojit s telefonem ve face autě a pak ji dát do svého.

Nepůjde ovládat přes maxidot, ale jen přes Columbus.

Při připojení přes rSAP se budeš muset pokoždé zadávat PIN, protože na navi nejde uložit.

Řešením je vypnout dotazování na PIN.

Při připojení přes HFP se na PIN neptá.

Jinak na navi jdou SMS psát, zobrazovat a dokonce je navi umí i přečíst.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle mi jde od začátku ... zadal jsem kód na spárování s bluetooth a tel.seznam se mi v Columbusu objevil ...

Ahoj,

prosim vyresil jste jiz nekdo synchronizaci telefonniho seznamu v Android Samsung Galaxy S s RNS510?

Připojeni probehlo bez problemu, z telefonu jde volat, ale pri pokusu zasynchronizovat telefonni seznam dostanu hlasku " synchronizace nema opravnei".

Predem diky za radu.

FraZi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...