Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Ani kopírovat si nemusel....prostě vložíš DVD a můžeš zvolit i použít dočasně...a pak v rámci setupu zvolit jazyk...U všech jazyků je stejný problém? Zkus zvolit jiný?? Pokud ano je nutné přeflešovat celou navigaci.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Mám COLUMBA 3T0 035 680 bez písmena HW:H11 SW:1164

Chtěl bych vědět jaký Firmware mám šanci sem na instalovat sehnal sem si 2664.

A ještě jedna otázka má cenu dělat zálohu HDD.

je tu někdo kdo by mi s instalaci FW pomohl děkuji

Editováno: , autor: autoboly
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chtěl bych Vás poprosit o radu. Koupil sem OII před FL MR06 a později sem přikoupil navigaci myslel sem, že Columbus, ale nakonec je to RNS510 s červeným podsvícením a logem VW příjemné překvapení bylo to, že jsem nemusel nic nikde nastavovat jen sem zapojil a navigace fungovala. To by mi ani tak nevadilo i to, že mi funguje jen část MF volantu bych tak nějak přežil, ale to že sem v ní měl staré mapy mě dosti trápilo. Proto jsem se rozhodl aktualizovat. Což se mi nějak nepovedlo. DVD se tvářilo, že bude v pohodě proto jsem jej dal kopírovat na HDD no a po chvilce mi to napsalo CHYBA DVD. A teď nemám mapy žádné :-( proto se na Vás obracím s prosbou o radu, jakou verzi mapy bych měl sehnat a nahrát. A ještě jedna věc, která mě dost trápí, když sem měl ve vozidle STREAM tak signál rádia byl v pohodě, teď s RNS510 je to pořád samý výpadek.

Ze servisního menu jsem vyčetl toto :

Delivery part number : 1T0035680B

HW-version : H04

SW-version: 0900

SV SW-version : C_EU_7.112_t994

HW vehicle : 0xC201

SW Vehicle : 0x442A3404

Bootloader Vehicle : 0x442A0401

HW Main : 00010002000201...

SW Main : /J1.4_P5

Bootloader Main : 01120308

Mapy které tam byly před nepovedenou aktualizací : EUROPE, Navteq, 6317

Děkuji za Vaše rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...